آذربایجان غربی

آخرین گفتگوی احمدی نژاد درباره پول نفت، اختلاس و ...!

  • جمعه, آذر 27 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شاهین قدیانی: طبق برخی گزارش‌ها در مراسم تشییع جنازه مرحوم رکن آبادی مردم از آقای احمدی نژاد سوالاتی در خصوص اختلاس و پول نفت و موارد مشابه پرسیده‌اند و آقای احمدی نژاد گفته موفق باشید. در اثر فشار جمعیت شیشه ماشین آقای احمدی نژاد شکسته است.

در ادامه، متن احتمالی سوال و جواب آمده است:

+ آقای احمدی نژاد پول‌های نفت زمان شما چی شد؟

_ من از شما می‌پرسم چی شد؟

+ بالاخره پول‌های نفتی که باید برای این مملکت خرج بشود مشخص است که چی شده؟

_ ما مدیریت و دیدگاه‌مان جهانی است. در مورد پول‌های نفت جهان از من بپرسید تا جواب بدهم. ما کلی آدم داشتیم که نفت می‌بردند می‌فروختند و در کمال تعجب پولش را هم می‌آوردند حالا چهار تا آدم این گوشه‌ها پول‌های نفت را بردارند ببرند، بدانید در مقابل این رودخانه زلال جایی برای خودنمایی نخواهند داشت.

+چرا اختلاس گران پول‌های نفت را بردند و به کانادا فرار کردند؟

_ لابد اینم تقصیر منه، واقعا مشکل مردم ما الان کانادا رفتن اختلاس‌گران است؟ خب اختلاس گران ما هر جا که دوست دارند بروند، به من و تو چه ربطی دارد؟ من و تو بیاییم به مشکل اساسی کشور برسیم. خب شاید کانادا فامیل دارند یا آب و هوای آنجا را دوست دارند. خوشبختانه زمان ما که با بوتسوانا و گینه بیسائو روابط مستحکمی داشتیم، هر موقع اختلاس گران به بوتسوانا فرار کردند بیایید یقه ما را بگیرید.

+ آقای احمدی نژاد تورم هم که در دوره شما بیشتر از 40 درصد شده بود؟

_ خب آن زمان تورم داشتیم در عوض مردم همه‌اش در حال خرید کردن و انبار کردن جنس‌ها بودند الان تورم کمتر شده در عوض رکود آمده است. اصل مطلب همان است فقط تنوع ایجاد کرده‌اند اگر شما تنوع می‌خواستید خودتان به من می‌گفتید رکود هم می‌آوردم.

+ زمان شما نفت هم خیلی گران بود، ولی افزایش بودجه تاثیری نداشت؟

_ گران کردن نفت که یکی از تکنیک‌های فردی برجسته خودم بود یعنی یک سخنرانی می‌کردم نفت پنج دلار گران میشد الان روسیه و ترکیه باهم درگیر می‌شوند نفت 10 سنت بالا پایین نمی‌شود. اگر درخواست‌ها زیاد بشود می‌توانم تضمینی چند تا سخنرانی بکنم دوباره نفت را به 100 دلار برگردانم.

+ آمار بیکاری چی؟

_ آقا شما که سوال می‌کنید همان نیستید که نزدیک ساختمان پاستور آمدید و گفتید بیکارم من یک وام یک میلیون تومانی در جا به شما دادم. شما هنوز خوداشتغالی نکردید؟ من فکر کردم تا الان چندتا کارگاه با آن پول زدید.

+ آقای احمدی نژاد برای انتخابات مجلس می‌آیید؟

_ به بیشتر از اینها فکر کنید.

+ ریاست جمهوری؟

_ موفق باشید. ‌‌

منبع: قانون

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در طنز

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها