آذربایجان غربی

ما حسابي دلواپس قارچ ها و زامبي ها هستيم!

  • چهارشنبه, آذر 25 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با نزدیکی به ایام انتخابات مجلس در ارومیه -اصلاح طلبان بيچاره ای که بلد نيستند مثل ما كار محفلي بكنند- عزم خود را تابلو کردند تا در این انتخابات به زور چند تا قارچ دات كام، نمایندگان خود را مطرح و کرسی های بهارستان را كه واس ماست، اشغال نمایند؛ البته زهي خيال باطل!

 

به گزارش دايي جان ناپلئون از سواحل برفي و صدالبته قارچي درياچه اروميه، وقتی صحبت از انتخابات به میان می آید عده ای فريب خورده و مزدبگير اجنبي که تاکنون زیر نمك هاي درياچه اروميه مدفون شده بودند، يك دفعه از سريال The Walking Dead سر درآورده و مدعی می شوند كه زامبي هستند و اين ما را دلواپس كرده است.

در اين راستا از كوههاي برفي اطراف درياچه اروميه خبر مي رسد كه بعد از انتخابات ریاست جمهوری 92، اصلاح طلبان پررو شده و توهم زده اند که باز هم خوردني شده اند و دوباره مي توانند سر از سفره مردم در بيآورند؛ غافل از اینکه در دوره های گذشته ما نفت را بر سر سفره مردم آورديم و آنها ديگر فريب خوراك قارچ را نمي خورند و این طیف سیاسی مادام العمر از سفره جامعه مرفه ايراني اخراج شده و بيخود منتظر مهر تاييد استاندارد خود نباشند.

اخبار رسيده از جزاير درياچه اروميه نيز نشان مي دهد كه به دنبال تشكيل شوراهای هماهنگی و راهبردی اصلاح طلبان در باغات ارومیه و شدت يافتن جنگ خانمانسوز میان عارف و خاتمی، اصلاح طلبان دست به عمليات هاي انتحاري زده و اعتدالیون به ناچار شهر جنگ زده اروميه را ترك و خود را به اين جزاير رسانده اند.

خبرهایی که در فضای مجازی (Made in America) پارازيت می شود، حكايت از اين دارد که دو شورای هماهنگي و راهبردی اصلاحات به شدت تلفات داده و بر سر بستن لیست انتخاباتی اصلاح طلبان در ارومیه صلاحيت كم آورده اند و اینها همه در حالی است كه كابوي های تنهاي اصلاح طلب ارومیه نیز سلاح هاي خود را زمين گذاشته و با چنین اختلافاتی رسیدن به بهارستان و پيروزي در برابر خان ها را برای خود بعید می دانند.

اما مسئله حياتي این است که برخی رسانه ها که به نام های مستقل فعالیت های جنگ طلبانه اصلاح طلبان را پوشش می دهند، مواجب بگيري خود از غرب را کتمان کرده و به آگهي هاي تبليغاتي كه واس ماست رو آورده اند و بي ترديد آرزوي نشر آگهي داخلي را براي هميشه با خود به زير نمك هاي درياچه اروميه خواهند برد.

همچنين بازتاب گسترده جنايات اصلاح طلبان در رسانه هاي داخلي و خارجي، تا جایی پیش رفته که آحاد جامعه هميشه در صحنه نیز از آن مطلع شده و مقرر داشتند تا روز انتخابات هر روز مشتي را حواله دهان ياوه گويان اصلاح طلب نمايند تا شايد اين خونخواران تاريخ، دست از دامان هر کس و نا کسی بكشند.

شايعاتي نيز به گوش مي رسد كه رسانه هاي معاند اصلاح طلب که بعد از انتخابات 92 قارچ گونه سر از خاك بیرون آوردند، با تحريف اخبار جنايات اصلاح طلبان، به دنبال نبش قبر اصلاحات براي بازگشت زامبي ها هستند؛ البته ناگفته نماند که این رسانه هاي خودفروخته به قدری در فاز خونخواري فرو رفته اند که قادر به تطهير دستان خود از خون هاي ريخته شده نخواهند بود.

دايي جان ناپلئون در روز های آینده مستنداتی از جنايات این دو شورا و رسانه هایی که به خونريزي اصلاح طلبان دامن می زنند، منتشر خواهد کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در طنز

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها