آذربایجان غربی

كمپين نادرخان تنها نيست، راه اندازي شد!!!

  • دوشنبه, آذر 09 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

چند ده ميليون نفر از مردان زيرپيراهن پوش ايران در اقدامي تاريخي-انتخاباتي، در راستاي حمايت از كانديداي فيتيله پايين كش و زيرپيراهن آستين دار پوش، كمپين نادرخان تنها نيست را راه اندازي كردند.

 

به گزارش دايي جان ناپلئون از سواحل نمكي درياچه اروميه، استقبال ميليوني از حضور يكي از نمايندگان مجلس با زيرپيراهن آستين دار در دفتر محل كار خود، موجي از اميد و شادماني را در سراسر كشور به راه انداخته است.

بسياري از خبرگزاري ها، سايت ها و كانال هاي خبري نيز با پوشش خبري ويژه اين اتفاق مبارك، ضمن حمايت و تبليغات رسمي از اين نماينده و البته كانديداي آتي مجلس، گزارش هايي حماسي از خصايل اخلاقي وي منتشر كرده و نتوانستند ذوق زدگي و طرفداري خود را از اين نامزد انتخاباتي پنهان سازند.

همچنين از دورترين نقاط كشور گزارش هاي متعددي منتشر شده كه مردان ايراني زيرپيراهن هاي ركابي خود را به آتش كشيده و اقدام به پوشيدن زيرپيراهن هاي آستين دار نمودند تا به نوعي حمايت و همبستگي خود را با اين كانديداي انتخاباتي اعلام كنند.

در همين راستا كمپين نادرخان تنها نيست، با انتشار اطلاعيه اي، انزجار خود را از زيرپيراهن هاي ركابي اعلام و تاكيد كرده كه اجازه نفوذ به ركابي پوش ها نخواهد داد و تا دير نشده اين افراد خودباخته فرهنگي براي حضور در جمع ميليوني كمپين نادرخان تنها نيست، بايد اعلام ندامت نمايند.

از دنياهاي موازي نيز خبر مي رسد كه ستارخان و باقرخان كم آورده و با اعلام حمايت از حركت تاريخي نادرخان، به نفع وي از جمع خان هاي كشور و بخصوص تمامي انتخابات هاي آتي، كناره گيري كردند.

شنيده ها حاكي است كه جمعي ديگر از كانديداهاي مجلس نيز براي اينكه از غافله انتخابات عقب نمانند، با روي آوردن به اقداماتي مشابه، قرار است تصاويري از دفتر كار خود با لباس هايي چون شلوارك، پيژامه، روبدوشام و ... منتشر كنند.

اينها همه در حالي هست كه جامعه فيتيله فروشان كشور، با ابلاغ بخشنامه اي از تمامي فيتيله فروشان و فيتيله مصرف كنان درخواست كرد كه كمپين نادرخان تنها نيست را تحريم كنند تا ديگر هيچ كانديدايي جرات پايين كشيدن فيتيله اي ديگر را نداشته باشد.

ون ارشاد نيز با اعلام انزجار از رفتار خارج از منشور اين نماينده-كانديداي مجلس، بانوان ايراني را تهديد كرد كه مبادا تحت تاثير اين تهاجم فرهنگي قرار گيرند.

منابع آگاه دايي جان ناپلئون نيز گزارش مي دهند كه استقبال بي سابقه از حركت تاريخي نماينده زيرپيراهن آستين دار پوش، وي را ترغيب به كانديداتوري در انتخابات رياست جمهوري كرده و به احتمال قوي در آينده اي نزديك، كاپشن جاي خود را به زيرپيراهن آستين دار خواهد داد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در طنز

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها