آذربایجان غربی

مساله شخصی لباس شخصی ها

  • چهارشنبه, اسفند 20 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پوریا عالمی: علی مطهری زخم‌ و‌ زیلی سوار آمبولانس شد. گفتم: کیا بهت حمله کردند؟ گفت: گویا انقلابی بودند. منتها دوآتشه. ریختم بهم و دو، سه‌ساعتی طول کشید تا مرتب شوم.

 

طرح سوال: اگر علی مطهری شاگرد انقلاب باشد، چرا دوآتشه‌ها، علی مطهری را کتک زدند؟
چون معتقدند شاگردها باید جواب پس بدهند.
سوال ٢: با‌توجه به اینکه علی مطهری گفته بود کف‌گرگی گاهی لازم است، مطهری بعد از حمله‌ای که بهش شده چه‌چیزی را لازم می‌داند؟
١- سپک تاکرا ٢- اشپل گربه پرشین‌کت ٣-‌‌نانچیکو لرزشی بندری ٤- یه‌تا دوتا که با یک حرکت طرف از وسط دوتا می‌شود.
سوال ٣: آیا وزارت‌ورزش، اداره جلسات مجلس و سفرهای نمایندگان مجلس را نباید در اختیار مدیریت خود بگیرد؟ آیا صدا‌و‌سیما به فکر جایگزین مناسبی به جای برنامه قوی‌ترین مردان ایران نیست؟
سوال ٤: با‌توجه به اینکه تا‌به‌حال کسی لباس‌شخصی‌ها را تایید نکرده و مسوولیت کارشان را بر‌عهده نگرفته، از طرفی لباس‌شخصی‌ها کاری به این کارها ندارند و کار خودشان را می‌کنند، آیا وقتش نیست وزارت‌کار لباس‌شخصی‌ها را تبدیل به لباس‌فرم کند و شغل آنها را به رسمیت بشناسد؟ آیا کسی به فکر بازنشستگی این عزیزان هست؟ واقعا لباس‌شخصی‌ها باید تا کی سوار موتور بشوند و چون شمع بسوزند؟ وقتش نرسیده گازسوز شوند؟ که هم بنزین کمتر مصرف شود، هم شمعشان قوی‌تر شود؟/شرق

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در طنز

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها