آذربایجان غربی

تمامی وزیران پیشنهادی از مجلس رای اعتماد می گیرند

  • چهارشنبه, مرداد 25 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی پیش بینی کرد: تمامی وزیران پیشنهادی از مجلس رای اعتماد می گیرند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، محمدرضا تابش در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: از نظر من تمامی وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم رای می گیرند، زیرا برای رای نیاوردن یک وزیر پیشنهادی باید دو فراکسیون نظر منفی نسبت به وی داشته باشند ولی ما تاکنون چنین موضوعی را شاهد نبودیم.

وی با تاکید بر این که تمامی جلسات فراکسیون ها در جهت هم افزایی بوده است، افزود: این جلسات ابهامات را رفع می کند اما به رغم پیشنهاد برگزاری جلسات مشترک میان سه فراکسیون مجلس تاکنون جلساتی نداشته ایم.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که رویکرد فراکسیون های مختلف مجلس نسبت به وزیران پیشنهادی مثبت است، یادآور شد: البته هر فراکسیون نسبت به توانمندی سه نفر از افراد معرفی شده ابهاماتی دارد که بخشی از این ابهامات رفع شده و رفع ابهامات باقیمانده نیز مستلزم برگزاری جلسات و ارائه تضمین هایی است که در روزهای آینده انجام می شود.

تابش خاطرنشان کرد: اکثر وزیران خوش سابقه هستند که در حوزه خود تخصص لازم را دارند.

وی برنامه و دفاع های رییس جمهوری از وزیران پیشنهادی دولت را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دکتر روحانی روز گذشته به خوبی از وزیران پیشنهادی دفاع کرد و توانست فضا را برای نمایندگان ترسیم کند، وی دوباره بر شعارهای انتخاباتی تاکید کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها