آذربایجان غربی

واكنشهاي تند داخلي به ثبت نام احمدي نژاد + اخبار تكميلي

  • چهارشنبه, فروردين 23 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو جبهه ایستادگی تاکید کرد: پیام این اقدام احمدی‌نژاد به ضد انقلاب این است که شما بخوابید ما بیداریم.

به گزارش خبرنگار هم آوا، حسین کنعانی مقدم در گفت و گو با ایلنا با اشاره به ثبت نام محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: این یک عمل انتحاری است و ایشان یک کمربند انفجاری به دور خودش بسته و وارد میدان شده است.

 عضو جبهه ایستادگی مدعی شد: پیام این اقدام احمدی نژاد به ضد انقلاب این است که شما بخوابید ما بیداریم.

وی تاکید کرد: با توجه به صراحت توصیه رهبری نباید ثبت نام می کردند و این نوعی نافرمانی است.

رئوفیان: ادعای ولایتمداری احمدی‌نژاد کذب بود/نسبت به آینده کشور نگرانم

ابوالقاسم رئوفیان در گفتگو با ایلنا با اشاره به ثبت نام محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: این مساله نیاز به اظهار نظر ندارد و اظهرمن الشمس است که ایشان با این عمل هرچه را که در گذشته بافته بود را پنبه کرد. با این عمل کذب ادعای خود را در گذشته ثابت کرد.

دبیر کل حزب ایران زمین افزود: ایشان که ادعا می‌کردند فردی ولایتمدار هستند و امروز ثبت نام کردند یعنی ثابت کردند که ادعای او در گذشته کذب بوده است به خصوص در مورد ولایتمداری ایشان و لذا هر تلاشی که دلسوزان انقلاب می کردند تا نیت ایشان را بر ملا کنند  در حد این حرکت تاثیر گذار نیست.

رئوفیان افزود: ایشان با ثبت‌نام خود ثابت کردند که توصیه‌های رهبری برای او محلی از اعراب ندارد. رهبری دلسوز ملت، نظام و خود فرد است بارها به ایشان گفته بود که صلاح نیست در انتخابات ثبت نام کنید. احمدی نژاد گفته بود من نه از کسی حمایت می کنم و نه شخصاٌ ثبت‌نام می‌کنم اما امروز شاهد بودیم که هم از آقای بقایی حمایت کردند و هم شخصاً ثبت نام کردند. این اقدام مغرضانه که در راستای عدم توجه به فرمایشات رهبری است من را به عنوان یک شهروند نسبت به آینده کشور نگران می کند.

او افزود: امیدوارم با این اقدام به دور از هیاهو با یک عکس‌العمل مبتنی بر قانون برخورد شود و مسئولین با این پدیده برخورد کند.

کوچک‌زاده خطاب به احمدی‌نژاد: با ثبت‌نام بر خلاف صلاحدید امام مستضعفان، باورم را شکستید

مهدی کوچک زاده به ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.

این نماینده پیشین مجلس با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در این باره نوشت: حجت من در تمام سال‌هایی که در برابر سیل تهمت‌ها و توهین‌ها از سوی فتنه گران نابکار و حسودان بدسگال، از شما دفاع کردم این باور بود که شما را به اسلام ناب محمدی، اسلام پابرهنگان و مستضعفان، پای بند می‌دانستم و شما را سرباز این جبهه می‌انگاشتم ولی با حرکت امروزتان (ثبت نام برای انتخابات ریاست‌ جمهوری) بر خلاف صلاحدید امام محرومان و مستضعفان و مجاهدان این باور شکسته شد!  شما به اندازه همه ظلم‌هایی که دیدید ظلم کردید!

آخرین توصیه‌ام به خودم  و به شما پناه بردن به خدای قادر متعال از شر وسواسان خناس و خود شیفتگی است.

والسلام علی من اتبع‌ الهدی

مهدی کوچک‌زاده

واکنش ابتکار به ثبت‌نام احمدی‌نژاد

رییس سازمان محیط زیست با اشاره به تاکید رییس‌جمهوری بر لزوم رعایت مبانی اخلاقی در رقابت‌های انتخاباتی، درباره ثبت‌نام احمدی نژاد نیز گفت: کارنامه اعمال برخی از اشخاص برای مردم و دستگاه‌های نظارتی مشخص است.

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در حاشیه جلسه هیأت دولت در ارتباط با آخرین اخبار حوزه محیط زیست، اظهار کرد: لایحه هوای پاک پیشرفت بسیار خوبی داشته است. خوشبختانه تا بند هجدهم نیز تصویب شده است. البته یک بند آن به کمیسیون ارجاع شده که امیدواریم چون بندی مهم و در ارتباط با استقرار صنایع است تصویب شود.

رییس سازمان محیط زیست ابراز امیدواری کرد: لایحه‌های بعدی آن نیز تصویب شود چرا که می‌تواند به بهبود کیفیت هوا در همه کشور کمک کند.

وی ادامه داد: این لایحه بسیار پیشرو و سازگار با کشور ما است و می‌تواند به ارتقا و بهبود کیفیت هوای همه نقاط کشور از جمله کلانشهرها و نقاطی که تحت تأثیر گردوغبار قرار می‌گیرند کمک کند.

ابتکار افزود: ما بسیار امیدواریم که با تصویب این لایحه در مجلس گام‌های بسیار خوبی برای کشور برداشته شود.

وی در ارتباط با نزدیک شدن به فصل زیست گونه‌ای از حشرات شهری به نام پشه سفید یا عسلک پنبه، گفت: این موضوع به سازمان محیط زیست مربوط نمی‌شود و به موسسه دفع آفات و شهرداری‌ها ارتباط پیدا می‌کند.

ابتکار خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما این است که در محیط‌های شهری، شهرداری‌ها تا جایی که ممکن است از سموم غیرشیمیایی برای درختان شهری و فضای سبز استفاده کنند و اگر در نهایت مجبور به این کار هستند این کار کاملاً با استانداردها و ضوابط صورت بگیرد. زیرا سمومی که برای فضای سبز در شهرها استفاده می‌شود مستقیماً شهروندان را نشانه می‌گیرد.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش ، تصریح کرد: من فکر می‌کنم با موازین و چارچوب‌هایی که وجود دارد و مهمتر از همه فرمایشات مقام معظم رهبری امیدواریم که انتخابات خوبی برقرار شود و همه در این چارچوب حرکت کنیم.

رییس سازمان محیط زیست گفت: رئیس جمهور صحبت‌های خوبی در ارتباط با رقابت‌های انتخاباتی انجام دادند. ایشان اشاره کردند که نباید کاری کنیم تا مبانی اخلاقی که شرافت و کرامت انسانی ما با بحث اخلاق تعریف می‌شود زیر سوال برود. این موضوع رئیس جمهور جدای از اینکه آیا کاندیدای ریاست جمهوری خواهند بود یا خیر مطرح کردند.

وی در ارتباط با ثبت‌نام محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری نیز گفت: کارنامه اعمال برخی از اشخاص برای مردم و دستگاه‌های نظارتی مشخص است. ما امیدواریم اخلاق که یکی از مهمترین چارچوب‌های انتخاباتی است رعایت شود. یکی از مهمترین مولفه‌های انتخاباتی امید و اعتماد مردم به نظام است؛ خدای نکرده با عدم رعایت اخلاق این امید و اعتماد را خدشه‌دار نکنیم.

یاسر هاشمی: ثبت‌نام احمدی‌نژاد سند بصیرت آیت‌الله هاشمی است

یاسر هاشمی به ثبت نام محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، یاسر هاشمی در واکنش به  ثبت نام محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست گفت: این سند بصیرت آیت‌الله هاشمی است.

نادران به کاندیداتوری احمدی‌نژاد واکنش نشان داد

یک نماینده سابق مجلس نسبت به ثبت نام رئیس جمهور سابق ایران واکنش نشان داد.

الیاس نادران، نماینده اصولگرای مجلس و از حامیان سابق وی در توییتر خود نسبت به نامزدی محمود احمدی‌نژاد انتقاد کرد و نوشت: پایان احمدی‌نژاد

واکنش نعمت زاده به ثبت نام احمدی‌نژاد؛ تصمیم نهایی را مردم و نظام می‌گیرند

نعمت‌زاده در مورد ثبت‌نام‌های ریاست جمهوری گفت: آنچه حائز اهمیت است تاکید همه و به خصوص مقام معظم رهبری است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا نعمت زاده در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در مورد ثبت نام‌های امروز انتخابات ریاست جمهوری به خصوص ثبت نام آقایان احمدی نژاد و بقایی گفت: من درست خبر ندارم اما در مسیری که می‌آمدم یکی از دوستان این خبر را دادند. تصمیم نهایی در این خصوص با مردم و نظام است.

وی در پاسخ به این پرسش که انتخابات ریاست جمهوری این دوره را چطور ارزیابی می‌کنید؟ ، افزود: صحبت و اظهار نظر در خصوص این موارد هنوز زود است و باید کمی زمان داد تا همه ثبت نام کنند.

وزیر صنعت تصریح کرد :آنچه حائز اهمیت است تاکید همه و به خصوص مقام معظم رهبری است و آقای روحانی نیز در مازندران مطرح کردند هر چه بیشتر در حوزه های انتخاباتی حضور داشته باشیم به دنیا نشان خواهیم داد که ملت در مسائل کلان کشور وحدت کلمه داشته و علاقمند به پیشرفت کشور هستند.

وی افزود: مسلما سعی می‌شود افرادی انتخاب شوند که بتوانند برای پیشبرد امور کشور و اهداف نظام بیش از دیگران مؤثر باشند .

نعمت زاده در مورد قراردادهای ایران با خودروسازان خارجی‌ نیز گفت: آمار و اطلاعات و بازدیدها همه مثبت بوده و صنعت خودرو رو به پیشرفت است بالاخص بعد از فرمایشات رهبری در تاکید بر تولید و اشتغال باید در ابتدا با قاچاق مبارزه شود .

وزیر صنعت خاطر نشان کرد: در حال حاضر مردم بیش از گذشته امیدوار شده‌اند و در این خصوص کارآفرینان ‌و تولیدکنندگان نیز مشتاق تولید هستند و مردم نیز بیشتر به سمت کالاهای داخلی رو آورده‌اند. در مورد کیفیت نیز رضایت بیشتری نسبت به قبل به وجود آمده و تولیدکنندگان نیز راضی‌تر از قبل هستند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها