آذربایجان غربی

حضور اعتدال و توسعه در جلسات شورای عالی سیاستگزاری

  • دوشنبه, فروردين 21 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایلنا، در این جلسه با پیام تبریک آغاز سال نو و اعیاد رجبیه و امید به تحقق شعارهای اصلاح‌طلبان برای افزایش امید، آرامش و رونق اقتصادی در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال توسط ریاست شورا آغاز شد .

عارف همچنین تاکید کرد: همه سازمان‌ها و نهادها در تحقق شعار امسال تلاش کنند تا در پایان سال شاهد شکوفایی بیشتر تولید و رشد اشتغال بویژه برای جوانان باشیم.

در ادامه جلسه اقدامات صورت گرفته توسط کارگروه استان‌ها از سوی رییس این کارگروه درباره نحوه تشکیل شورای اصلاح‌طلبان استان‌ها ارائه شد و نحوه مدیریت شکل‌گیری فعالیت‌های انتخاباتی در استان‌ها تشریح شد سپس بر اساس شاخص‌ها و برنامه‌های تدوین شده نحوه تحقق این شاخص‌ها در تعیین لیست توسط رییس کارگروه تدوین برنامه‌ها و سیاست‌ها ارائه شد.

در ادامه کارگروه تعامل و رایزنی اقداماتی که در باره تعامل صورت گرفته با احزاب و گروه‌ها گزارشی ارائه کرد.

همچنین نماینده حزب اعتدال و توسعه در جلسه شورای عالی شرکت کرد و به جمع شورای عالی اصلاح‌طلبان پیوست.

نماینده این حزب در این جلسه اعلام کرد که اعضای این حزب همگام با شورای عالی ، در عرصه انتخابات حضور خواهند یافت و لیست جداگانه ارائه نخواهند کرد.

در این جلسه اظهار امیدواری شد که هیات‌های اجرایی و نظارت برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بر اساس مر قانون اقدام کرده و حقوق کلیه نامزدهای  شرکت کننده را به نحو احسن رعایت کنند.

همچنین در این جلسه مصوب شد آن دسته از اعضای شورای عالی سیاستگذاری که نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران و سایر استان‌ها هستند در جلسات تصمیم گیری مربوط به تهیه لیست انتخاباتی شورای عالی سیاستگذاری حضور نداشته باشند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.