آذربایجان غربی

تسهیل فرآیند کسب و کار در منطقه آزاد ماکو

  • شنبه, شهریور 24 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از راه اندازی سامانه پنجره واحد سرمایه گذاری در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در راستای تسهیل فرآیند کسب و کار و جذب سرمایه گذاران پنجره واحد سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو فعالیت خود را آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، غلامرضا سلیمانی در نشستی با حضور مسئولین و مدیران استانی و منطقه هدف از راه اندازی این پنجره را بهبود روند جذب و هدایت صحیح سرمایه گذاران در مسیر اهداف و چشم اندازهای پیش روی این سازمان اعلام کرد و افزود: در پنجره واحد سرمایه گذاری پیگیری درخواست ها توسط متقاضی به صورت الکترونیکی امکان پذیر است و سازمان سرمایه گذاری نیز از وضعیت درخواست ها و استعلام های مربوطه، دسترسی خواهد داشت.

وی ادامه داد: همچنین در این سامانه گردش استعلام های کلیه دستگاه های مرتبط با فرآیند صدور مجوز سرمایه گذاری به صورت الکترونیکی امکان پذیر می شود.

سلیمانی شرایط سرمایه گذاری و ارتباط مستمر سرمایه گذاران با کارشناسان مرتبط را به عنوان رویکرد جدید در تکمیل فرآیند سرمایه گذاری عنوان کرد و افزود: پنجره واحد سرمایه گذاری در توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال مولد و پایدار ، اطلاع رسانی مناسب به سرمایه گذاران داخلی و خارجی، بررسی رفع موانع و تسهیل امر سرمایه گذاری طراحی شده و امور اجرایی مربوط به سرمایه گذاران بطور مستمر تا حصول نتیجه تاثیر گذار خواهد بود.

وی تصریح کرد: موضوع طراحی سیستم و تهیه نرم افزار مربوطه در زمان حاضر در دست اقدام است و گام مهم بعدی سازمان منطقه آزاد ماکو در مکانیزاسیون کردن تمام فرآیندها و رویه های خدمات سرمایه گذاری است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها