آذربایجان غربی

کمک ۵۰۰ میلیارد ریالی محمدمهدی شهریاری به جشن عاطفه‌ ها

  • چهارشنبه, شهریور 14 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی ظهر امروز با حضور در پایگاه جمع آوری کمک های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) در ارومیه در جشن عاطفه ها مشارکت کرد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، شهریاری در گفتگو با خبرنگاران، از کمک 5 میلیارد ریالی استانداری آذربایجان غربی به دانش آموزان مرزنشین استان خبر داد و گفت: این مبلغ از محل فروش سوخت مرزنشینان تامین و برای کمک به تحصیل کودکان ساکنان مرزنشین و بویژه کودکان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در اختیار این نهاد قرار می گیرد.

عزیز سهندی، مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی نیز در گزارشی به استاندار آذربایجان غربی گفت: بیست و چهارمین دوره جشن عاطفه‌ها امسال با شعار "لبخند مهر بسته به مهر شما" در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه و ۱۱ مهرماه در یک هزار و ۶۶۱ پایگاه سراسر استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ۴۵ پایگاه ثابت در میادین شهرستان ها، ۱۹ پایگاه نماز جمعه، ۱۷ پایگاه سیار، ۴۰ پایگاه مراکز نیکوکاری، ۴۰ پایگاه بسیج و یک هزار و ۵۰۰ پایگاه مدارس برای برگزاری جشن نیکوکاری در آذربایجان غربی در نظر گرفته شده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: همچنین بیش از ۳۰۰ هزار پاکت هدیه در آستانه مرحله دوم جشن عاطفه ها در میان دانش آموزان استان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به تعداد افراد فعال در برگزاری جشن عاطفه های آذربایجان غربی، تصریح کرد: ۴۷۰ امدادگر رسمی و غیر رسمی و افتخاری، مسئولیت برگزاری جشن عاطفه ها در استان را به عهده خواهند داشت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها