آذربایجان غربی

میرزایی: نمایندگان مجلس به وزیر آموزش و پرورش کمک کنند

  • چهارشنبه, شهریور 14 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس حزب اتحاد ملت در آذربایجان غربی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از رویکرد فسادستیزی وزیر آموزش و پرورش حمایت کرده و به وی در حذف سیاست های نادرست آموزشی کمک کنند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، اسمعیل علی میرزایی در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه سیدمحمد بطحایی به دنبال یکسان سازی در سیستم آموزش و پرورش است، اضافه کرد: وی به تعلیم و تربیت رایگان با حذف سیاست های آموزشی نادرست معتقد است.

وی با اشاره به خیز بلند رانت خواران در برخی مراکز آموزشی و مافیای کتب کمک درسی برای زیر فشار قرار دادن وزیر آموزش و پرورش، بیان کرد: منافع برخی فرصت طلبان از رویکرد فسادستیر وزیر آموزش و پرورش به خطر افتاده و مقاومت آنان را در پی داشته است.

میرزایی ادامه داد: همانطور که استنباط شد در پشت پرده استیضاح وزیر آموزش و پرورش برخی از این مافیاهای کتب کمک درسی حضور داشتند.

وی افزود: وزیر آموزش و پرورش با طرح یکسان سازی مدارس در تلاش است تا محرومان و خانواده های کم درآمد نیز از نظام تعلیم و تربیت بهره مند شوند.

رییس حزب اتحاد ملت در آذربایجان غربی نظام سنجش و تضمین کیفیت مدارس، نظام سنجش صلاحیت حرف های مدیران مدارس، استقرار گام شایسته سالاری مدیران واحدهای آموزشی و ارتقا کیفی نظام یکپارچه سازی مدارس را از جمله اهدافی دانست که وزارت آموزش و پرورش برای تحقق آنها در تلاش است.

وی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش خود یک معلم بوده و به مشکلات این قشر زحمتکش واقف است، بیان کرد: نگاه مثبتی در دوره آقای بطحایی به تشکل های آموزش و پرورش ایجاد شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها