آذربایجان غربی

سليماني: مشکل کمبود نقدینگی در منطقه آزاد ماکو رفع می شود

  • دوشنبه, مرداد 22 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در نشست مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری ماکو و نصیری قائم مقام مدیرعامل با فردوس باقری مدیر عامل شرکت توسعه تجارت توسن، مذاکرات برای اجرایی کردن پلتفرم سککوک و راه کارها برای توسعه صادرات بر بستر وب، در منطقه آزاد ماکو انجام شد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، غلامرضا سلیمانی در این نشست گفت: از دید ما اجرایی شدن پلتفرم سککوک در زمینه صادرات و واردات، رشد اقتصادی منطقه اقتصادی ماکو را به طرز چشمگیری افزایش می دهیم چرا که همه می دانیم که حمایت از بنگاه هایی که مشکل کمبود نقدینگی دارند با سامانه های ملی الکترونیک، برطرف خواهد شد.

وی افزود: بنگاه ها و بازرگانان در مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد ماکو، برای تامین اعتبار به طور حرفه ای و نظام مند می توانند از برات الکترونیک استفاده کنند و خرید و فروش خود را در سامانه سککوک صورت دهند.

مديرعامل منطقه آزاد ماكو خاطرنشان كرد: بازرگانان و تجار در بخش خصوصی به ویژه مناطق آزاد به دلیل شتاب تحولات تکنولوژیک دریافته اند که باید فاصله خود را با تجارت الکترونیک کاهش دهند و از ابزارهای نوین ارتباطی بیش از پیش سود جویند.

گفتنی است، از پایانه ها و امکانات صادراتی ماکو و دیگر ظرفیت های حرفه ای منطقه آزاد یادشده، بازدیدهایی صورت گرفت که شرکت های عمده بخش خصوصی در این منطقه نیز، در ضمن این بازدیدها، برای اجرایی شدن پلتفرم ملی سککوک اعلام آمادگی کردند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها