آذربایجان غربی

بازدید استاندار آذربایجان غربی از طرح های عمرانی سلماس و خوی

  • شنبه, مرداد 13 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی و معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از طرح های مهم عمرانی و بیمارستانی شهرستان های سلماس و خوی بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، محمدمهدی شهریاری امروز به همراه معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور در شهرستان های سلماس و خوی، از طرح های مهم عمرانی و بیمارستانی این شهرستان ها بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پروژه ها قرار گرفتند.

ندامتگاه 500 نفری سلماس، بیمارستان 220 تختخوابی سلماس و استادیوم 15 هزار نفری سلماس، پروژه های نیمه کاره ای بودند که مقام عالی استان و معاون برنامه وبودجه کشور در شهرستان سلماس از آنها بازدید نمودند.

استاندار آذربایجان غربی و معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه در شهرستان خوی حضور یافتند و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از پروژه بیمارستان آیت الله خویی، پروژه دانشکده فنی مهندسی خوی، پروژه ورزشگاه 5 هزار نفری، بیمارستان 222 تختخوابی امام خمینی(ره) و همچنین مقبره شمس تبریزی بازدید کردند.

معاون سازمان برنامه و بودجه در حاشیه بازدید از این طرح ها گفت: نیمه نخست سال جاری 100 درصد اعتبارات عمرانی آذربایجان غربی با توجه به سردسیر بودن این منطقه تخصیص می یابد.

سعید نمکی افزود: اعتبارات لازم با هدف تسریع در اجرای طرح های عمرانی این منطقه به موقع در اختیار پیمانکاران قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد تا پایان امسال و طرح های با پیشرفت فیزیکی 75 درصد و بیشتر تا پایان سال آینده در این استان به بهره برداری می رسد.

وی به بازدیدهای برخی مدیران سازمان برنامه و بودجه از طرح های اولویت دار آذربایجان غربی طی امروز و فردا اشاره کرد و گفت: در این بازدیدها بخش های مختلف طرح های بیمارستانی، آموزشی، ورزشی، ندامتگاه ها و طرح های علمی با دقت مورد بازدید قرار می گیرد تا مشکلی در خصوص تامین اعتبارات آنها ایجاد نشود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها