آذربایجان غربی

تاكيد شهرياری بر حمایت از سازمان های مردم نهاد جوانان

  • شنبه, تیر 30 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در دیدار استاندار آذربایجان غربی و مدیرکل ورزش و جوانان استان با وزیر ورزش و جوانان، سلطانی فر از اختصاص بودجه ۱۵میلیارد تومانی و سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری شهید باکری ارومیه و افتتاح این ورزشگاه تا پایان امسال خبرداد.

به گزارش خبرنگار هم آواا، محمدمهدی شهریاری استاندار و عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان صبح روز شنبه 30 تیرماه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با سلطانی فر دیدار و درباره آخرین وضعیت ورزش و حوزه جوانان استان و نیز رفع کمبودها و نواقص بخصوص تکمیل پروژه های استادیوم ۱۵۰۰۰ نفری شهیدباکری ارومیه و 5000 نفری خوی، مهاباد و میاندوآب گفتگو کردند.

محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در این دیدار گفت: تکمیل و افتتاح ورزشگاه ۱۵۰۰۰ شهیدباکری ارومیه که یکی از مهمترین مطالبات استان بخصوص جوانان و نوجوانان عزیز می باشد برای ما در اولویت قرار دارد.

در این جلسه مشترک که قریب به یک ساعت به طول انجامید مقرر شد در کنار مساعدت 5 میلیاردی استانداری، وزارت ورزش و جوانان نیز برای تسریع در شروع عملیات اجرایی تکمیل این ورزشگاه، 15میلیارد تومان اعتبار به این امر تخصیص دهد.

همچنین در این جلسه با نظر وزیر ورزش و جوانان مقرر شد حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی طی هفته جاری یا هفته آینده برای بازدید از آخرین شرایط ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری ارومیه و همچنین پروژه های زیر نظر این شرکت به استان آذربایجان غربی سفر کند.

استاندار آذربایجان غربی در خاتمه حمایت از برنامه ها و طرح های سازمان های مردم نهاد جوانان، توسعه منابع انسانی حوزه جوانان و حمایت از هیات های ورزشی را از دیگر اولویت های استان دانست و گفت: ما آمادگی کامل برای میزبانی مسابقات مهم و معتبر جهانی، بین المللی و آسیایی و نیز اردوهای تیم های ملّی را داریم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها