آذربایجان غربی

تاكيد رادفر بر رعايت حقوق شهروندی و جلب رضایت مردم

  • شنبه, تیر 30 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: ترویج نا امیدی در جامعه و بی اعتماد کردن مردم نسبت به مدیران و مسوولان نظام از نقشه های زیان باری است که دشمنان برای ما طراحی کرده اند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، علیرضا رادفر در اولین جلسه عمومی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی که در دو حوزه حجاب و عفاف و حقوق شهروندی برگزار شد، با بیان اینکه امروز بیش از گذشته باید برای جلب رضایت مردم، اعتماد ملی و سرمایه اجتماعی تلاش کرد، افزود: رعایت حقوق شهروندی علی الخصوص در ادارات و دستگاههای اجرایی در جلب اعتماد ملی و رضایت مردم می تواند مثمر ثمر باشد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه بی اعتمادی مردم به نظام اسلامی هدف اصلی استکبار جهانی است، اظهار داشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال حذف سرمایه اجتماعی و بی اعتماد کردن آنها نسبت به نظام و کشور هستند و برخی ناخواسته در این راه به دشمنان کمک می کنند.

وی افزود: ترویج نا امیدی در جامعه و بی اعتماد کردن مردم نسبت به مدیران و مسوولان نظام از نقشه های زیان باری است که دشمنان برای ما طراحی کرده اند و در مقابل آن، صیانت از حقوق شهروندی و تاکید بر آن از عوامل مهمی است که موجب جلب اعتماد مردم نسبت به نظام و دولت می شود.

رادفر با اشاره به تاکید ریاست جمهوری بر رعایت حقوق شهروندی ، گفت: بحث حقوق شهروندی برخواسته و نشات گرفته شده از بطن دین و کلام ائمه و تاکیدات امام راحل می باشد ، و در ساختار جدید تاکیدات مقام معظم رهبری به شکل های مختلف اضافه شده است.

وی ادامه داد: برخی فکر می کنند که با تحقیر و ضربه زدن به دولت می توانند آن را از نظام جدا کنند ولی بدانند که این دولت برخاسته از بطن نظام مقدس جمهوری اسلام ایران است و جدا نمی شود.

رادفر افزود: توجه و عمل به حقوق شهروندی برخاسته از بطن اسلام و مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده زیرا این امر موجبات اتحاد بین مردم و دولت را فراهم می کند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: مسوولان و مدیران رعایت حقوق شهروندی را در دستگاه های اجرایی مد نظر داشته باشند و بر رعایت این حقوق پافشاری کنند.

رادفر با بیان اینکه دستیابی به کشوری پیشرفته نیازمند اتحاد و انسجام ملی است، گفت: مردم، سرمایه های اجتماعی ما هستند و ایجاد امید و اعتماد در آنها نیازمند عمل به حقوق شهروندی است.

وی با اشاره به اهمیت رعایت مساله عفاف و حجاب در ادارات گفت: کارمندان دستگاه های اجرایی پوشش و رفتار مناسبی را داشته باشند و کار فرهنگی و رعایت عفاف و حجاب از خود مسوولان و مدیران و کارمندان شروع شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: مساله حجاب و عفاف یک اصل فرهنگی بوده و حفاظت از آن نیازمند عزم همگانی است.

وی اضافه کرد: باید توجه داشت که حجاب و عفاف شامل بانوان نیست و پوشش آقایان نیز باید منطبق بر هنجارها و ارزش های دینی و اعتقادی باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها