آذربایجان غربی

استفاده از ظرفیت زنان در مسیر توسعه منطقه آزاد ماکو

  • سه شنبه, تیر 26 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ظرفیت بانوان در تمامی حوزه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و در مسیر توسعه همه جانبه این منطقه استفاده می شود.

به گزارش خبرنگار هم آوا، غلامرضا سلیمانی در جلسه منتخبین بانوان ماکو افزود: خوشبختانه نظارم جمهوری اسلامی شرایط حضور بانوان در همه عرصه ها را فراهم کرده و امروز دولت بخش بزرگی از مرکزهای آموزشی، پژوهشی و علمی را در اختیار بانوان قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه جامعه ایرانی جامعه پراسترس است تصریح کرد: فشارهای اقتصادی جامعه را پرخاشگر بوجود آورده است و بانوان بار سنگین تلطیف محیط خانواده و جامعه را بر عهده دارند.

سلیمانی اظهار کرد: بانوان به عنوان یک ظرفیت واقعی و تاثیرگذار در جامعه مورد توجه ما مسئولین هستند و تمام تلاش سازمان منطقه آزاد ماکو این است که این مهم را از جنبه شعار خارج و به جنبه عملی برساند.

وی با بیان اینکه نقش زنان در عرصه های مختلف به ویژه در زمینه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نقش مهمی است افزود: با فراخوان شناسایی دانش آموختگان منطقه از ظرفیت های بانوان خلاق و فرهیخته استفاده می شود چرا که ذهن بانوان در تمامی مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارای خلاقیت است و با توانمندسازی خانواده می توان در جهت توسعه مشاغل کوچک و متوسط گام های موثری برداشت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها