آذربایجان غربی

بازدید استاندار آذربایجان غربی از پروژه های عمرانی خوی

  • دوشنبه, تیر 25 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی بصورت سرزده از چند پروژه مهم عمرانی در شهرستان خوی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، محمد مهدی شهریاری امروز در سفر به خوی، از تعدادی از پروژه های بیمارستانی و عمرانی این شهرستان بصورت سرزده بازدید کرد.

مقام عالی استان در سفر خود به شهرستان خوی، ابتدا در محل احداث پروژه بیمارستان 250 تختخوابی آیت الله خویی حضور یافت و از نزدیک، روند کار و پیشرفت فیزیکی این طرح را ارزیابی نمود.

شهریاری در رابطه با جزییات پیشرفت فیزیکی این طرح گفت: پروژه بیمارستان آیت الله خویی در طی سال های گذشته با مشکل تامین اعتبار مواجه بود که خوشبختانه طی یکی دو سال اخیر با رفع این مشکل، پروژه به پیشرفت فیزیکی خوبی رسیده است و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه در محل احداث پروژه بیمارستان امام خمینی(ره) خوی حضور یافت.

وی در ارتباط با این پروژه نیز اظهار کرد: پروژه بیمارستان 222 تختخوابی امام خمینی (ره) خوی به پیشرفت فیزیکی 98 درصد رسیده و در مرحله تامین تجهیزات قرار دارد و تا هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد.

مقام عالی استان همچنین در سفر به شهرستان خوی از پروژه بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان بازدید بعمل آورد.

وی در حاشیه بازدید از این پروژه گفت: طرح احداث بیمارستان امیرالمومنین(ع) خوی تقریبا به مرحله بهره برداری رسیده و در اولین فرصت افتتاح خواهد شد.

شهریاری افزود: با اتمام این پروژه ها، شاخص ضریب تخت بستری شهرستان خوی نسبت به جمعیت به متوسط کشوری خواهد رسید.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه برنامه های سفر خود به شهرستان خوی از پروژه مدول سوم تصفیه خانه این شهرستان بازدید کرد.

مدول ۳ این تصفیه‌خانه هم اکنون با پیشرفت فیزیکی نزدیک به 90 درصد در بخش سیویل و 85 درصد در بخش تجهیزات در حال اجراست که برای مدول سه این تصفیه‌خانه ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و برای اتمام این مدول ۳۰ میلیارد ریال دیگر مورد نیاز است.

شهریاری در سفر امروز خود به شهرستان خوی، در کارخانه نساجی این شهرستان نیز حضور یافت و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت و مسائل و مشکلات این شرکت قرار گرفت.

وی در این بازدید برای رفع مشکلات این شرکت از جمله مشکل تخصیص آب برای راه اندازی دو واحد تولیدی جدید قول مساعد داد.

مقام عالی استان در پایان برنامه های سفر خود به شهرستان خوی در مقبره شمس تبریزی حضور یافت و ضمن نثار فاتحه از بخش های مختلف این مجموعه فرهنگی و گردشگری بازدید کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها