آذربایجان غربی

حسن خاني: آسايش و آرامش را براي همه كشورها آرزو داريم

  • یکشنبه, تیر 24 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مراسم دومین سالگرد کودتای نافرجام ترکیه با حضور فرماندار اروميه و سركنسول تركيه در آذربايجان غربي صبح امروز در اروميه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، عباس حسن خاني در اين مراسم با يادآوري اينكه ايران نيز با دخالت كشورهاي خارجي شاهد كودتا بوده، افزود: ايران از جمله كشورهايي هست كه رنج هاي بسياري را از كودتا با دخالت كشور خارجي تحمل كرده است.

فرماندار اروميه مقاومت تركيه در برابر كودتا را الگوي مناسبي براي ديگر كشورها براي پياده كردن اراده ملت ها معرفي و تاكيد كرد: ايران مي خواهد همه كشورها در آسايش و آرامش بوده و اراده ملت ها در كليت حاكميت ها تجلي يابد.

وي با درخواست از كشور تركيه براي همراهي با اراده ملت ايران جهت مقاومت در برابر دشمنان، خاطرنشان ساخت: برخي از كشورها به دنبال تحميل خواسته خود به ايران هستند كه قطعاً ملت ما هرگز اين اجازه را به آنها نخواهد داد.

حسن خاني با ابراز اميدواري از تداوم دوستي و همكاري بين دو كشور ايران و تركيه، يادآور شد: خوشحاليم كه يكي از اولين كشورهايي بوديم كه كودتا در تركيه را محكوم كرده و از دولت مردمي اين كشور كه با راي مردم روي كار آمده، حمايت كرديم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها