آذربایجان غربی

عثمانی: تغییر سیاست‌ های دولت مهم تر از تغییر افراد است

  • دوشنبه, تیر 18 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تغییر سیاست‌های اقتصادی در عین حال گفت:‌ جامعه علاوه بر تغییر سیاست‌ها و رویه ‌ها انتظار تغییر چهره‌ در بخش مدیران اقتصادی نیز دارد.

به گزارش برنگار هم آوا، محمد قسیم عثمانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: به نظر من دولت هم از نظر روانی و هم از نظر کارکردی نیاز به ترمیم خصوصا در بخش اقتصادی دارد و باید خودش در این زمینه پیش قدم شود. چرا که مجلس ولو برای پاسخ به افکار عمومی هم شده این کار را خواهد کرد و بهتر است این تغییرات با هزینه کمتری اتفاق بیفتد و دولت خودش برای ترمیم بخش اقتصادی کابینه‌ پیش قدم شود.

وی افزود: انتظار می‌رود با تصمیمات دقیق‌تر و جدی‌تر و همچنین پیگیری و نظارت بیشتر از سوی دولت شاهد سامان دادن به اوضاع اقتصادی خصوصا در زمینه قیمت‌ها و قیمت ارز و طلا باشیم.

نماینده مردم بوکان در مجلس با بیان اینکه «تغییر سیاست‌ها و رویه‌ها مهم‌تر از تغییر افراد است» یادآور شد: در حال حاضر جامعه انتظار تغییر چهره نیز دارد و شاید تغییر سیاست بدون تغییر چهره از نظر روانی جامعه را تامین نکند. من خودم معتقد نیستم که مشکل، افراد هستند بلکه سیاست‌ها محل ایراد است و باید تغییر کند.

عثمانی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ‌ما نتوانسته ایم شوکی به جامعه وارد کنیم و از نظر روانی این اطمینان خاطر را به مردم بدهیم که اوضاع بهتر می‌شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها