آذربایجان غربی

تاکید شهریاری بر اجرای سیاست های دولت در حوزه اشتغال

  • دوشنبه, تیر 18 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: مدیران استان باید نسبت به اجرای سیاست های دولت بویژه در حوزه اشتغال اهتمام ویژه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، محمدمهدی شهریاری در هفتمین جلسه کارگروه اشتغال استان که عصر روز یکشنبه با حضور اعضای این کارگروه در محل استانداری برگزار شد، ضمن تاکید بر ضرورت تسریع در روند جذب اعتبارات طرح اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی و عشایری گفت: اجرای طرح های اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی و عشایری برای دولت اهمیت ویژه ای دارد.

شهریاری افزود: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور دولت تلاش دارد با استفاده از منابع مختلف گام های موثری در راستای ایجاد اشتغال در کشور بردارد فلذا از مدیران استانی انتظار می رود نسبت به اجرای سیاست های دولت بویژه در حوزه اشتغال اهتمام ویژه داشته باشند.

وی در ادامه به شرایط کنونی کشور اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی که شرایط ویژه و جهادی برای کشور است همه باید با همراهی، همدلی و عمل به وظایف خود سعی کنیم کشور را از این شرایط عبور دهیم و هزینه های بسیار کمتری را در قبال این تحولات بپردازیم.

استاندار آذربایجان غربی همچنین از مدیران و مسئولان اقتصادی استان خواست با برگزاری جلسات تنظیم بازار و جلسات مستمر با اصناف، تولید کنندگان و اقشار مختلف مردم ضمن مطلع شدن از شرایط روز، تصمیم گیری های لازم را جهت رفع مسائل و مشکلات نیز اتخاذ کنند.

شهریاری با بیان اینکه در شرایط اقتصادی امروز، بحث های فساد و رانت خواری نیز زیاد می شود، افزود: مردم علی رغم تحمل مشکلات اقتصادی، به هیچ وجه تحمل تبعیض، فساد و رانت خواری را ندارند فلذا لازم است برای جلوگیری از بروز این نوع مسائل نظارت کافی را داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: تسهیل کار سرمایه گذاران برای نقش آفرینی سریع تر آنان در توسعه استان در صدر اولویت های مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

رضا حسینی بیان کرد: متاسفانه عملکرد برخی از بانک های عامل در این زمینه قابل قبول نیست و مسوولان این بانک ها باید تحرک چشم گیری را از خود نشان دهند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها