چاپ کردن این صفحه

آذربایجان غربی و فرصتهای سرمایه گذاری در آن باید معرفی شود

رضا حسینی امروز در جلسه سرمایه گذاری که در استانداری برگزار شد، بر ایجاد پنجره واحد تجاری و اقتصادی به عنوان نقطه کلیدی و اساسی توسعه استان تاکید کرد و افزود: در مرحله اول باید قابلیت ها و فرصت های سرمایه گذاری استان را شناسایی و در راستای شناساندن و معرفی آن امسال بیش از پیش تلاش نماییم.

به گزارش خبرنگار هم آوا، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار افزود: در این راستا باید از توان و منابع بخش خصوصی بهره بگیریم، همچنین باید برای برگزاری چند همایش در راستای معرفی استان و فرصت های سرمایه گذاری اقدامات لازم صورت گیرد.

حسینی بر همکاری و وحدت رویه در پیشبرد امور و اهداف در بین دستگاههای اجرایی تاکید نمود و اظهار داشت: اگر در کنار هم باشیم و برای حل مشکلات قدم برداریم مسلما مشکلی باقی نخواهد ماند.

وی همچنین از دستگاههای اجرایی خواست تا در خصوص حذف بروکراسی های زاید تلاش نمایند.

معاون استاندار همچنین در این جلسه، آماده سازی، تامین و تقویت زیرساختهای لازم را از جمله مهمترین مشوق های بهبود فضای کسب و کار در استان عنوان نمود و گفت: باید فضای مناسب برای جذب سرمایه گذاری در استان فراهم و موانع و مشکلات موجود در این راستا برطرف شود.

مردم در تهیه اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان هیچ دغدغه ای نداشته باشند

حسینی در جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و افزایش خرید برخی از اقلام پر مصرف در این ماه گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده سهمیه هر استان از نظر اقلام پر مصرف و کالاهای مورد نیاز مردم در نظر گرفته شده و این کالاها به مقدار مورد نیاز در انبارهای استان وجود دارد و مردم از بابت تهیه اقلام مورد نیاز خود نگرانی نداشته باشند.

وی تاکید کرد: اقلام مورد نیاز مردم تحت نظارت دستگاه های نظارتی و بصورت منطقی در بازار توزیع خواهد شد تا مردم از بابت تهیه مایحتاج مورد نیاز خود در ماه مبارک رمضان دچار مشکل نشوند.

وی ادامه داد: در صورت کاهش و یا کمبود کالای مورد نیاز مردم و بویژه گوشت قرمز که در استان کم تولید می شود ، این اقلام از استاهای همجوار تهیه و در اختیار مردم قرا خواهد گرفت.

وی همچنین با اشاره به زندگی بخشی از مردم استان در روستاها تاکید کرد: تلاش شود اقلام مورد نیاز روستائیان و عشایر استان نیز از طریق تعاونی های مصرف روستائیان و شبکه های توزیع روستایی در اختیار روستا نشینان قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود توجه و نظارت کافی و رعایت اصول بهداشتی در روند پخت نان را مورد تاکید قرار داد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

موارد مرتبط