آذربایجان غربی

تاكيد رادفر بر استفاده از ظرفیت زنان در پست های مدیریتی

  • سه شنبه, دی 19 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی در جلسه کارگروه زن و خانواده از اهتمام ویژه دولت در بهره گیری از توان و ظرفیت زنان در پست های مدیریتی دارد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، عليرضا رادفر در ششمین جلسه کارگروه زن و خانواده که امروز در موسسه خیریه رفاه کودک و نوجوان ارومیه برگزار شد ، گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین مشکلات و معضلات جوانان و به تبع آن زنان اشتغال است و یکی از مهمترین دغدغه های دولت برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال است.

رادفر افزود: دولت اهتمام ویژه ای دارد تا با ایجاد امکانات و فراهم نمودن فرصت های برابر بیش از گذشته از ظرفیت و توان بانوان درپست های مدیریت بهره گیرد و بر این امر تاکید دارد تا در زیر مجموعه های دولتی نیز این امر مورد لحاظ و توجه قرار گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد : سیاست دولت در خصوص اشتغال زنان تاکید بر توسعه و ترویج مشاغل خانگی است و مقرر شده تا با پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی حفظ شود.

مدیرکل زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی نیز در این جلسه برخورداری از حقوق و فرصت های برابر با مردان را از حقوق زنان عنوان نمود و در این راستا با اشاره به سیاست ها و قوانین موجود در خصوص اشتغال زنان ، بر ضرورت توجه به این امر بیش از گذشته تاکید کرد.

خانم تاجفر همچنین به مشکلات ، مسائل و آسیب پذیری زنان اشاره کرد و در ادامه از برگزاری همایش زنان ، اشتغال و چالش های پیش رو با رویکرد حقوق شهروند در سال 97 خبر داد .

بررسی و تصویب طرح غربالگی و آگاه سازی شاغلین دستگاههای اجرایی به منظور پیشگیری از سرطانهای شایع در زنان و مردان و بررسی ساماندهی وضعیت خانواده های زندانیان ارومیه دیگر دستور جلساتی بود که امروز طرح و پس از ارائه گزارشهای لازم مورد تصویب قرار گرفت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها