آذربایجان غربی

تاكيد بر استفاده از روشهای نوین در مقابله با آسیبهای اجتماعی

  • سه شنبه, آذر 21 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار ارومیه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار داشت: استفاده از روشهای نوین در مقابله با آسیبهای اجتماعی ضروری است.

به گزارش خبرنگار هم آوا، عباس حسن خاني در اين جلسه تصريح كرد: همکاری دولت و تشکل های مردم نهاد در کاهش آسیب های اجتماعی، دستاوردهای قابل توجهی داشته است.

وي افزود: اقدامات ارزشمندی در چند سال اخیر در مبارزه با مواد مخدر صورت گرفته که حاصل همکاری تمامی دستگاهها و تشکل های مردمی است.

فرماندار اروميه با اشاره به اينكه استفاده از روشهای نوین در مقابله با آسیبهای اجتماعی و مواد مخدر ضروری است، گفت: عرصه فعالیت برای قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر باید بیش از پیش محدود شود.

حسن خاني تاكيد كرد: اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه درخصوص مقابله با آسیب های اجتماعی و مواد مخدر باید مستمر و گسترده باشد.

وي با اعلام اينكه مناطق آلوده شهرستان ارومیه به مواد مخدر شناسایی و برای این مناطق برنامه ریزی ویژه شده است، افزود: به دنبال تامین اعتبارات بیشتر برای تجهیز کمپ های اسکان معتادان و جمع آوری معتادین متجاهر هستیم.

فرماندار اروميه در پايان خاطرنشان كرد: مبارزه مقتدرانه با مواد مخدر و کاهش آسیب های اجتماعی، نیازمند سیاستگزاری و تدابیر ویژه در سطح کلان کشور می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها