آذربایجان غربی

رادفر: امروز دفاع عامل و غیرعامل ما با اقتدار رو به رشد است

  • جمعه, آبان 12 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: امروز دفاع عامل و غیر عامل ما با اقتدار رو به رشد است.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از مهر، علیرضا رادفر ظهر جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ارومیه با اشاره به هفته پدافند غیرعامل اظهارداشت: امروزه تعرض به کشورهای مختلف شکل های مختلفی به خود گرفته و شامل حمله های سایبری، زیستی، میکروبی و اقتصادی در کنار تهاجم نظامی است که دشمنان ما از همه انواع تعرض ها برای متوقف کردن پیشرفت ایران اسلامی بهره می برد.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی همواره در راستای ایجاد توطئه برای مقابله با توسعه کشورمان هستند و وظیفه ما در مقابل این تلاش آنان، دوری از اختلاف در داخل کشور است عنوان کرد: پدافند به معنی دفاع است و وقتی از غیرعامل سخن می‌گوییم دفاعی است که به دور از نظامی‌گری و تسلیحات نظامی و جنگی است.

رادفر با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل افزود: پدافند غیرعامل با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و پس از جنگ تحمیلی در زندگی ما جای دارد برای این است که دست به دست هم دهیم تا زندگی مردم با رفاه، آسایش و امنیت بیشتری پیش رود و هیچ‌گونه تعرضی به ملت ایران اسلامی نشود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی گفت: دشمن در همه حال به دنبال استکبار علیه ملت ما و ایجاد رخنه در جامعه ماست و امروز دیگر همانند گذشته از طریق جنگ سخت وارد مبارزه با ما نمی‌شوند و تعرض‌های خود را به‌صورت سایبری سعی می‌کنند بر ما آسیب وارد کنند و به‌هیچ‌وجه از این کار پا پس نمی‌کشند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی تأکید کرد: امروز دفاع عامل و غیرعامل ما بیش از پیش رشد کرده است و این مهم تمامی دستگاه‌های اجرایی را به عمل هماهنگ وا می‌دارد تا مشکلات به حداقل برسد تا بتوان با بحران‌های آتی به خوبی برخورد کرد. باید شبکه‌ای ارتباطی به صورتی وسیع باشد تا بتوان با مشکلات مختلف مواجه شد و آن‌ها را برطرف کرد.

رادفر با اشاره به ۱۳ آبان اظهار داشت: این روز به‌عنوان مبارزه با استکبار جهانی است و مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در مجامع عمومی انزجار خود را از دولت‌های غربی به‌ویژه دولت آمریکا نشان می‌دهند و مرگ بر آمریکایی که سر می‌دهند در نوع خود پدافند غیرعامل است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.