آذربایجان غربی

بهره برداري از راه آهن ارومیه – مراغه در آبان ماه

  • سه شنبه, مهر 18 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: تا پایان آبان ماه امسال با اتمام عملیات ریل گذاری شبکه ریلی در راه آهن ارومیه – مراغه آماده بهره برداری می شود.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از مهر، تقی کهوریان پیش از ظهر سه شنبه در جریان بازدید از راه آهن ارومیه – مراغه با بیان اینکه در حال حاضر عملیات ریل گذاری در ارومیه در حال اجراست افزود: اتصال مرکز استان به شبکه ریلی دردولت یازدهم بصورت جدی در دستور کار قرار گرفت و با تلاشهای مجموعه مدیران استانی و ملی بخش عمده ای پروژه انجام شد.

وی ادامه داد: با وجود برنامه ریزی های انجام شده برای افتتاح این پروژه به دلیل مشکلات اعتباری، بهره برداری از آن به تاخیر افتاد که پیش بینی می شود آبان ماه امسال عملیات ریل گذاری تکمیل می شود.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه از مسیر ایستگاه نقده تا ارومیه ۵۰ کیلومتر ریل گذاری به اتمام رسیده است افزود: از محل ایستگاه ارومیه نیز بطول ۲۰ کیلومتر بصورت دستی ریل گذاری انجام شده است.

کهوریان افزود: همچنین ساختمان اصلی ایستگاه ارومیه با ۹۳ درصد در حال اجراست و از مراحل زیرسازی و ریل گذاری نیز تنها ۴ کیلومترمانده است که تمام نیروی کاربرای مرحله استحکام بخشی ریل گذاریهای دستی و برای تکمیل نواقصات و آماده سازی مسیر متمرکز شده است.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی درادامه مراحل تکمیل ساختمان ایستگاه راه آهن ارومیه و عملیات زیرسازی و ریل گذاری مسیرارومیه تا نقده را بررسی و بر تسریع روند اجرای پروژه تاکید کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها