چاپ کردن این صفحه

ادعای پایکوبی در شهرهای غربی ایران!

رسانه های محلی از برگزاری تجمعاتی در حمایت از همه پرسی کردستان عراق در برخی از شهرهای غربی ایران که با شادی و پایکوبی همراه بوده، خبر می دهند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، بی بی سی فارسی نیز که از حامیان اصلی همه پرسی کردستان عراق و تجزیه این کشور به شمار می رود، تصاویری را از این تجمعات در برخی از شهرهای کردنشین ایران منتشر کرده است.

نمایندگان کرد ایران در مجلس شورای اسلامی، پیش از این با انتشار بیانیه‌ای مخالفت صریح خود با برگزاری همه پرسی در منطقه کردستان عراق را اعلام کرده بودند.

اما در صورت صحت خبر برگزاری تجمعات و پایکوبی در حمایت از این همه پرسی در کشور همسایه، واکنش جدی نمایندگان، مسئولان و رسانه ها برای مقابله با توطئه های خارجی بیش از پیش احساس می شود.

اکثریت کردهای ایران در برهه های مختلف تاریخی، عشق و وفاداری خود به این سرزمین کهن را نشان داده اند و هرگز نباید فریب خوردگی عده ای قلیل را به پای شیرزنان و شیرمردان کرد ایرانی نوشت.

ایام سوگواری محرم و امام حسین (ع) نیز جایگاهی بسیار ارزشمند در نزد کردهای ایران داشته و قطعاً هرگونه پایکوبی در این ایام، به صورت شایسته از سوی این قوم اصیل ایرانی محکوم خواهد شد.

دشمنان یکپارچگی و سربلندی ایران، همواره وحدت و همدلی اقوام را بزرگترین مانع در برابر توطئه های خود یافته اند و باید مراقب بود که مبادا غفلت و فریب خوردگی عده ای قلیل، خدشه ای بر وحدت اقوام منطقه وارد سازد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

موارد مرتبط