آذربایجان غربی

رسانه ها در مشارکت حداکثری انتخابات تاثیرگذار بودند

  • پنج شنبه, مرداد 19 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رسالت خطیر رسانه ها در توسعه استان گفت: رسانه ها از ارکان مهم در ایجاد احساس امنیت سرمایه گذاری در استان هستند و می توانند در تحقق سرمایه گذاری بیش از 500 میلیون دلاری در استان مثمر ثمر باشند.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایرنا، مهندس سعادت عصر روز پنجشنبه در آیین اختتامیه هشتمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های آذربایجان غربی افزود: رسانه ها می توانند فضای مثبتی را برای جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی ترسیم و آنها را به نتیجه بخش بودن این سرمایه گذاری ها امیدوار کنند.

وی اضافه کرد: 560 میلیون دلار سهمیه سرمایه گذاری خارجی آذربایجان غربی در نظر گرفته شده است که برای تحقق این رقم باید خیال سرمایه گذار راحت باشد که رسانه ها در ایجاد این فضا موثر هستند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهار کرد: از رسانه ها می خواهم امسال در ایجاد رونق در استان سهیم باشند و برای ایجاد بستر این امر همکاری کنند.

وی با قدردانی از خبرنگاران آذربایجان غربی در ایجاد رونق در انتخابات اضافه کرد: تمامی رسانه های کشور و استان در مشارکت حداکثری انتخابات تاثیرگذار بودند.

استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: رسانه ها از بدو تاسیس به ویژه پس از انقلاب اسلامی همواره ضامن آگاهی مردم بوده اند و رشد و اعتلای سیاسی اجتماعی و فرهنگی مردم بر عهده رسانه ها بوده است.

سعادت با بیان اینکه همواره شاهد رشد جهشی فعالیت رسانه ها در کشور و آذربایجان غربی بوده ایم، گفت: باید توجه داشت که شاخص آزادی های رسانه ای ایران در منطقه بی نظیر است.

وی ادامه داد: رسانه ها باید مکمل یکدیگر باشند و علاوه بر تکمیل یکدیگر باید رقابت رسانه ای مثبت نیز داشته باشند که این امر بسیار بابرکت است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها