آذربایجان غربی

دوری از سیاه نمایی وظیفه خبرنگاران در انعکاس اخبار است

  • پنج شنبه, مرداد 19 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: نگاه منصفانه و دوری از سیاه نمایی با وجود بیان نقاط ضعف و کاستی ها وظیفه خبرنگاران در انعکاس اخبار است.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ايرنا، علیرضا رادفر روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت روز خبرنگار که همزمان با نمایشگاه مطبوعات برگزار شد، افزود: این نگاه منصفانه می تواند زمینه پویایی جامعه را فراهم کند.

وی اضافه کرد: کاستی هایی که در جامعه وجود دارد باید با نقد منصفانه خبرنگاران به گوش مسئولان برسد .

وی اظهار کرد: علاوه بر همه مسئولیت های خبرنگاران، ایجاد امید در جامعه از کاربردهای مهم رسانه ها در جامعه امروز به شمار می رود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حمایت های دولت تدبیر و امید از رسانه ها گفت: مهمترین نتیجه این حمایت، رشد و بالندگی اصحاب رسانه و جامعه است.

رادفر با قدردانی از برگزارکنندگان هشتمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های آذربایجان غربی افزود: این نمایشگاه، با قدرت و حضور فعال خبرنگاران برگزار شده به طوری که از شهرستان های مختلف نیز مسئولان را برای حضور در این نمایشگاه تهییج کرده است.

در این آیین از تعدادی از خبرنگاران پیشکسوت و جوان آذربایجان غربی قدردانی شد.

هشتمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های آذربایجان غربی از روز دوشنبه، 16 مرداد 1396 در ارومیه گشایش یافت و تا پنجشنبه ادامه می یابد؛ بر خلاف هفت دوره گذشته، خبرگزاری جمهوری اسلامی در این نمایشگاه با همه توان شرکت کرده و یکی از غرفه های پربازدید در این نمایشگاه به شمار می رود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها