آذربایجان غربی

پيام فرماندار اروميه به مناسبت روز خبرنگار

  • سه شنبه, مرداد 17 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار اروميه با صدور پيامي، سالروز فرارسيدن 17 مرداد و روز خبرنگار را تبريك گفت.

به گزارش خبرنگار هم آوا، متن پيام عباس حسن خاني بدين شرح است:

به نام خدا

امروز ارتباطات و گستره رسانه ها، تحولی بنیادین در جامعه و زندگي روزمره مردم ايجاد كرده و با نگاه ويژه به اهميت ارتباطات و رسانه، مي توان میزان مطلوبیت و مقبولیت مسئولان و مديران را در نگاهی که به آزادي رسانه و جايگاه والاي اصحاب آن دارند، سنجيد.

مطبوعات و رسانه هاي مختلف به عنوان رکن چهارم دموكراسي، نماد آزادی اندیشه و بیان محسوب شده و به نمايندگي از مردم، نقشي تعيين كننده در مهار ناعدالتي ها و پاسخگو کردن مسئولان و مديران داشته و دارند.

بي شك در جهان امروز امکان محدود کردن اندیشه و جلوگیری از انتقال داده ها و اطلاعات ممكن نبوده، ولی انتقال صحيح و صادقانه اخبار و تحليل ها به مردم توسط رسانه هاي مرجع، مي تواند در جلوگيري از انتشار و دامن زدن به شايعات و خبرهاي كذب، تعيين كننده باشد.

در اين بين اصحاب محترم رسانه اعم از خبرنگار، تحلیل گر، نویسنده و ...، مسئوليتي خطير در انعكاس حقيقت به جامعه اي كه متعهد به آگاه سازي و بالا بردن بینش و منش آن هستند، بر عهده دارند و مطمئناً اصحاب عزيز رسانه و خبرنگاران متعهد و نيك انديش شهرستان اروميه در راستاي پايبندي به بازگويي حقیقت و هدايت جامعه و مسئولان به مسير درست، هزینه های ارزشمند فراوانی را تا به امروز متحمل شده اند.

ضمن گراميداشت سالروز 17 مرداد و روز خبرنگار، اميدوارم همگان با احترام گذاشتن به باور، اندیشه و بیان آزاد تك تك خبرنگاران و بخصوص عزيزاني كه در سال هاي اخير يار و ياور فرمانداري اروميه و دستگاه هاي مختلف شهرستان در عرصه اطلاع رساني بوده اند، احساس امنیت، آرامش و آسايش مطلوب را براي اصحاب محترم رسانه به ارمغان آوريم.

عباس حسن خاني
فرماندار شهرستان اروميه

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.