آذربایجان غربی

تاكيد سعادت بر تجدید روحیه جهادی مسئولان استان

  • دوشنبه, تیر 26 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برخی از مسئولان این استان به خاطر تغییر و تحولات آینده روحیه کاری خود را از دست داده اند، ابراز امیدواری کرد تا با تشکیل دولت دوازدهم بار دیگر روحیه جهاد آنان تجدید شود و رونق تولید و اشتغال زایی به عنوان یکی اولویت دولت در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایرنا، قربانعلی سعادت شامگاه یکشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان غربی افزود: تحقق شعار سال نیازمند سرمایه گذاری و این مهم به وجود امنیت وابسته است.

وی با تاکید بر اینکه امنیت برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی مهیاست، اظهار کرد: جذب حداکثری سرمایه در دولت دوازدهم با جدیت در این استان دنبال می شود.

وی ادامه داد: اداره کشور با پرداخت مالیات های مردم و تولیدکنندگان تسهیل می شود و باید کسانی که فرار مالیاتی می کنند، شناسایی شوند و مورد برخورد قانونی قرار گیرند.

وی با اشاره به شناسایی 400 مودی مالیاتی جدید در سال جاری اظهار کرد: این نشان از تلاش کارکنان امور مالیاتی برای برخورد با کسانی است که از پرداخت مالیات خودداری می کنند و باید تمامی مسئولان دستگاه های اجرایی در این امر، اداره امور مالیاتی را همراهی کنند.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اعطای امتیاز و رتبه به پیمانکاران این استان نیز گفت: تاسیس شرکت توسط پیمانکاران نشان دهنده تجربه آنان نیست و کار را باید به افراد با تجربه و متخصص سپرد.

در این جلسه تعدادی از مدیران بخش خصوصی و دولتی استان، مسائل و مشکلات بخش تولید و قانون مالیات را در میان گذاشتند.

رسیدگی به مشکلات حوزه بنگاه های اقتصادی و اصلاح الگوی پرداخت مالیات تولیدکنندگان و اعطای وقت به مالیات دهندگان برای تسویه حساب مالیات های واحدهای تولیدی از مصوبه های این جلسه است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.