آذربایجان غربی

انتقاد علیرضا رادفر از عملکرد رسانه های مخالف دولت

  • چهارشنبه, شهریور 03 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دولت آماج حملات مغرضانه قرار گرفته و طی چند ماه اخیر حملات ناجوانمردانه و تخریبی علیه دولت تدبیر وامید تشدید یافته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت آماج حملات مغرضانه قرار گرفته و طی چند ماه اخیر حملات ناجوانمردانه و تخریبی علیه دولت تدبیر وامید تشدید یافته است.

به گزارش خبرنگار هم آوا، علیرضا رادفر روز سه شنبه در آیین بزرگداشت هفته دولت و تقدیر از کارمندان دولت در شهرستان خوی افزود: عده ای به صورت تعمدی و با چشمانی بسته به حقایق، درصدد تخریب وجهه عملکردی و خدمت رسانی دولت در بین مردم هستند.

وی تخریب دولت را تخریب نظام و کشور عنوان و بیان کرد: تخریبگران با زیرسئوال بردن خدمات دولت، نظام را زیرسئوال می برند چرا که این دولت با رای مستقیم مردم و تنفیذ رهبری در مسند قرار گرفته است.

معاون استاندار آذربایجان غربی در تشریح عملکرد دولت در حوزه های مختلف افزود: قبل از این دولت، تولید نفت کشور ما 800 هزار بشکه بود که اکنون این تولید به .5 میلیون بشکه افزایش یافته است که در رشد اقتصادی کشور نقش بسزایی خواهد داشت.

رادفر برجام را برآمده از تصمیم نظام عنوان کرد و ادامه داد: برجام با راهبرد نظام و توسط دولت تدوین شده اما منتقدین دولت دکتر روحانی، بیشترین حملات خود را از این حوزه به دولت وارد می سازند.

وی همچنین به رشد اقتصادی منطقی کشور اشاره کرده و افزود: رشد اقتصادی کشور که در دولت گذشته منفی 6.8 درصد بود، بعد از سه سال به چهار درصد رسیده است و طبق برنامه ریزی های مسئولان اقتصادی کشور و رئیس جمهوری تا پایان امسال به پنج درصد خواهیم رسید.

فرماندار شهرستان خوی نیز در این آیین، با گرامیداشت سالروز شهادت دکتر رجایی و باهنر، هفته دولت را بهانه و فرصتی برای ابلاغ فعالیت های نیروهای سازمانی و کارمندان دولت عنوان کرد.

حسین سیوانی اصل افزود: هر کشوری برای داشتن اقتدار خود منابع قدرتی را معرفی می کند و موقعیت جغرافیایی، اخلاق، فرهنگ، دین و مذهب و مهمتر از همه نیروهای انسانی در کشور ما از منابع عمده قدرت به شمار می رود.

وی بیان کرد: دولت روحانی با استفاده صحیح و بجا از متخصصان امر در عرصه های مختلف مدیریتی و اجرایی، کشور را به سمت رشد و توسعه سوق داده است.

در این آیین موسیقی های مختلف سنتی ایرانی و محلی اجرا شد و در پایان تعدادی از کارمندان منتخب در حوزه های مختلف اداری با اهدای جوایز و لوح یادبودی تقدیر شدند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها