آذربایجان غربی

آغاز ۲۸۰ میلیون دلاری "لیگ عدالت" در سینمای جهان

  • دوشنبه, آبان 29 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فیلم ابرقهرمانی «لیگ عدالت» به طور همزمان در سینماهای آمریکا و ۶۶ کشور در گیشه بین‌الملل به روی پرده رفت.

به گزارش ایسنا به نقل از اسکرین، «لیگ عدالت» پنجمین فیلم از مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی کامیکس به کارگردانی «زاک اسنایدر» و نویسندگی «کریس تریو» در اولین هفته نمایش خود در بیش از ۱۱۶۰ سالن سینمایی ۶۵ کشور جهان نمایش خود را آغاز کرد و به فروش ۱۸۵.۵ میلیون دلار دست یافت.

فروش آغازین «لیگ عدالت» در گیشه بین‌الملل بیش از فروش ۱۲۵ میلیون دلاری «زن‌ شگفت‌انگیز» و کمتر از فروش ۲۵۶ میلیون دلاری «بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» دو فیلم اخیر مجموعه سینمایی مارول است.

این فیلم همزمان در بیش از ۴ هزار سالن سینمایی در سینماهای آمریکا نیز به روی پرده رفت و به فروش آغازین کمتر از انتظار ۹۵ میلیون دلار دست یافت تا این فیلم ابرقهرمانی در هفته نخست اکران در مجموع فروش جهانی ۲۸۰ میلیون دلار را تجربه کند.

فیلم جدید «ثور: راگناروک» نیز در ادامه اکران خود، ۴۵.۹ میلیون دلار به فروش جهانی خود اضافه کرد و مجموع فروش خود را به ۷۳۸ میلیون دلار ارتقاء داد و نهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۷ تا به امروز نام گرفت.

اما فیلم جدید «قتل در قطار سریع‌السیر به شرق» نیز ۲۰.۷ میلیون دلار در ۵۴ کشور جهان فروخت تا به رقم ۹۶.۵ میلیون دلار در گیشه بین‌الملل دست یافته باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در فرهنگی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها