آذربایجان غربی

انتقاد از صدا و سیما برای پخش مجدد سریال سرزمین کهن

  • یکشنبه, مهر 30 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده ایذه و باغملک در اخطاری نسبت به تصمیم صدا و سیما برای پخش مجدد سریال سرزمین کهن انتقاد کرد و گفت که صدا و سیما تصمیم دارد این سریال را تحت نام سرزمین مادری پخش کند آن هم در شرایطی که کشور به آرامش نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایسنا، هدایت‌الله خادمی در پایان جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در اخطاری به رئیس سازمان صدا و سیما گفت: به آقای علی‌عسگری تذکر و هشدار می دهم که فکر پخش مجدد سریال ضد ملی و زشت سرزمین کهن را از سر بیرون کند.

وی افزود: معلوم نیست چه دستی در کار است که قرار است سریالی مجددا پخش شود که در آن به یکی از سران مشروطه و یکی از اقوام بزرگ و ولایی توهین و تهمت زده و آرامش را در برهه‌ای از بخشی از کشور گرفت.

این نماینده مجلس ادامه داد: این سریال تفرقه انگیز در مدیریت قبلی صدا و سیما تهیه و شروع به پخش شد. سریالی زشت و توهین آمیز به یکی از سربازان مشروطه قوم بختیار و لر که به دلیل همین توهین‌ها متوقف شد. متاسفانه انگار گروهی مجددا به دنبال بر هم زدن آرامش مردم و کمک به دشمنان بابت این سریال هستند.

خادمی در پایان اظهار داشت: آقایان تصمیم دارند این سریال را تحت نام جدید سرزمین مادری پخش کنند آن هم در زمانی که کشور به آرامش و اتحاد همه اقوام نیاز دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها