استخدام - هم آوا - هم آوا http://hamavanews.com Wed, 22 May 2019 19:26:58 +0430 Joomla! - Open Source Content Management. Translated by JoomlaFarsi.com fa-ir آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی قوه قضائیه http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/16440-آغاز-ثبت-نام-در-آزمون-استخدامی-قوه-قضائیه.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/16440-آغاز-ثبت-نام-در-آزمون-استخدامی-قوه-قضائیه.html آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی قوه قضائیه

قوه قضائیه در اطلاعیه‌ای شرایط شرکت در آزمون‌ استخدام کارکنان اداری قوه قضائیه سال ۹۶ را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از مهر، ثبت نام در آزمون استخدامی قوه قضاییه منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ آغاز شد و در روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ پایان می‌پذیرد.

کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

همچنین کارت شرکت در آزمون استخدامی قوه قضاییه از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ در تهران و مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی می‌باشد که در تقاضانامه درج خواهد نمود و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

 • آغاز
 • ثبت نام
 • آزمون
 • استخدام
 • قوه قضائيه
  ]]>
  hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Sat, 21 Oct 2017 12:34:27 +0330
  بهترین و پردرآمدترین شغل ها در سال 95 http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/14146-بهترین-و-پردرآمدترین-شغل-ها-در-سال-95.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/14146-بهترین-و-پردرآمدترین-شغل-ها-در-سال-95.html بهترین و پردرآمدترین شغل ها در سال 95

  یک کارشناس بازار کار با معرفی مشاغل مناسب و درآمدزا برای جویندگان کار در سال 95 معتقد است: تنها کسانی از شغل خود رضایت کامل دارند که با استعدادها، قابلیتها و مهارتهای آنها سازگار باشد.

  به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایسنا، مسلم خانی با حضور در برنامه پایش به موضوع هماهنگی شغل با علایق و استعدادهای فردی اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر فاصله بین شغل و علاقه و انگیزه زیاد شده و موضوع استعداد سنجی در انتخاب رشته تحصیلی و رشته شغلی کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

  وی علایق و انگیزه‌، استعدادها و قابلیتها و مهارتها و تخصص‌ها را سه ویژگی تاثیرگذار در انطباق یک شغل با روحیات و علایق فردی دانست و افزود: در ایران نیروهای کار حرفه‌ای که هر سه ویژگی را به طور همزمان داشته باشند حدود 17 درصد هستند و از 100 نفر نیروی کار 17 نفر کسانی هستند که شغلشان با علاقه و استعداد، توانمندی‌ها و قابلیتهایشان سازگاری دارد.

  این کارشناس کارآفرینی در ادامه بهترین کسب وکارهایی که در سال 1395 می‌توان راه‌اندازی کرد، مورد ارزیابی قرار داد و گفت: در سال جاری که تحریم‌ها به نوعی برداشته شده و محدودیتهای روابط بین الملل به حداقل رسیده است بحث تجارت بین الملل می تواند موفق باشد.

  وی گفت: کشورهای حاشیه غربی ایران نظیر عراق به ویژه کردستان عراق و همسایه شرقی ما افغانستان برای سرمایه‌گذاری مناسب هستند البته کشورهای حاشیه دریای خزر هم کماکان مقصد خوبی برای کسانی هستند که می‌خواهند در حوزه تجارت بین الملل فعالیت کنند.

  خانی کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات را یکی دیگر از گزینه‌های شغلی امسال نام برد و ادامه داد: خوشبختانه با بسترهای خوبی که در این زمینه فراهم شده می‌توانیم در حوزه آی تی و فناوری اطلاعات درآمد خوبی داشته باشیم.

  وی کسب وکارهای مرتبط با حوزه سلامت، بهداشت و درمان و تجهیزات پزشکی، کسب و کارهای مرتبط با حوزه توریست و گردشگری، کسب وکارهای مشاوره محور، کسب و کارهای مرتبط با حوزه سالمندی، مراقبت از سالمندان و تولید لوازم کمک توانبخشی را از دیگر مشاغل پیشنهادی ثروت آفرین نام برد.

  این کارشناس عالی بازار کار همچنین راه‌اندازی کسب و کار در حوزه تولید لوازم التحریر و اسباب بازی کودکان را موفق و درآمد زا دانست.

  به گفته وی یکی از بهترین مشاغل پیشنهادی در سال جاری، پرداختن به کسب و کارهای خرد و خانگی با رویکرد خوشه‌ای و شبکه‌ای و به شکل تیمی و گروهی است.

  • بهترين
  • پردرآمد
  • شغل
  • سال
  • 95
  • كسب و كار
   ]]>
   hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Mon, 11 Apr 2016 13:26:02 +0430
   پرداخت اعتبار برای رونق اشتغال در روستاهای کشور http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13833-پرداخت-اعتبار-برای-رونق-اشتغال-در-روستاهای-کشور.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13833-پرداخت-اعتبار-برای-رونق-اشتغال-در-روستاهای-کشور.html پرداخت اعتبار برای رونق اشتغال در روستاهای کشور

   معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: 2000میلیارد ریال اعتبار برای رونق اشتغال در مناطق روستایی پرداخت می‌شود.

   به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایسنا، سید ابوالفضل رضوی در بازدید از روستای سربیشه گچساران افزود: کارآفرینی با استفاده ازمشارکت مردم گام اول توسعه کشور است.

   وی بیان کرد: 2000 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات بانکی ارزان قیمت اشتغالزایی برای رونق اشتغال در مناطق روستایی پرداخت می شود.

   معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: این میزان تسهیلات برای راه اندازی طرح های تولیدی و اشتغالزا در روستاهای سراسر کشور در نظر گرفته ده که تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

   رضوی عنوان کرد: با هدف کمک به تامین ضمانت های بانکی کارت یارانه به عنوان تضمین بانکی استفاده می شود.

   وی ادامه داد: توسعه زیرساخت های رفاهی و اشتغالزایی بهترین راهکار برای ماندگاری اهالی در روستاهاست.

   معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: تامین آب آشامیدنی مناطق روستایی به دلیل ارتباط مستقیم با بهداشت و سلامت مردم مورد توجه جدی دولت است.

   معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری از روستاهای سربیشه و بیدزرد از توابع گچساران بازدید کرد و از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شد.

   • پرداخت
   • اعتبار
   • رونق
   • اشتغال
   • روستا
   • دولت
   • اشتغالزایی
    ]]>
    hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Fri, 18 Dec 2015 23:22:40 +0330
    استخدام پيمانی در برخي از شهرداريهاي آذربايجان غربي http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13798-استخدام-پيمانی-در-برخي-از-شهرداريهاي-آذربايجان-غربي.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13798-استخدام-پيمانی-در-برخي-از-شهرداريهاي-آذربايجان-غربي.html استخدام پيمانی در برخي از شهرداريهاي آذربايجان غربي

    استانداري آذربايجان غربي برای تأمين نيروي انساني شهرداريهاي خوی- سلماس- سردشت- فیرورق- اشنویه- بوکان- سیه چشمه-بازرگان-پلدشت در مشاغل اداری و عملیاتی آتش نشانی استخدام ‌مي كند.

    به گزارش خبرنگار هم آوا، استانداري آذربايجان غربي برای تأمين نيروي انساني شهرداريهاي خوی- سلماس- سردشت- فیرورق- اشنویه- بوکان- سیه چشمه-بازرگان-پلدشت در مشاغل اداری و عملیاتی آتش نشانی از محل مجوز استخدامی شماره 166181 مورخ 18/7/94 سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور و مصوبه شماره33361 مورخ29/7/94 شورای توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان شهرداريها ودهياريهای کشور , در نظر دارد افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمندی های تخصصي , مصاحبه ،آزمون عملی(صرفآ درمشاغل آتش نشانی) و گزينش به صورت پيماني برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذيل استخدام ‌نمايد.

    جهت مشاهده شرایط اینجا کلیک کنید

    • استخدام
    • پيماني
    • شهرداري
    • آذربايجان غربي
    • آتش نشاني
     ]]>
     hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Sun, 13 Dec 2015 14:18:10 +0330
     تصويب طرح استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13447-تصويب-طرح-استخدام-کارگزاران-بیمه-کشاورزی.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13447-تصويب-طرح-استخدام-کارگزاران-بیمه-کشاورزی.html تصويب طرح استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی

     یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب طرح استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

     به گزارش خبرنگار هم آوا، ایرج عبدی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اعلام این خبر گفت :‌در حال حاضر 4 هزار و 900 کارگزار هستند که سابقه بیمه گذاری و همکاری با بانک کشاورزی را دارند.

     وی ادامه داد: در طرح ارائه شده از سوی نمایندگان آمده که این افراد به مدت پنج سال استخدام شوند که مسئولین حاضر در کمیسیون می گفتند این کار امکان پذیر نیست و برای دولت بار مالی دارد.

     نماینده مردم خرم آباد در مجلس خاطرنشان کرد: نمایندگان طراح مدعی هستند که راهکارهایی برای حل این مشکل در طرح آمده و نهایتا طرح مذکور در جلسه کمیسیون به تصویب رسید و برای بررسی به صحن علنی مجلس می رود.

     • تصويب
     • طرح
     • استخدام
     • كارگزاران
     • بيمه
     • كشاورزي
      ]]>
      hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Wed, 14 Oct 2015 14:14:58 +0330
      استخدام بانک صادرات در 21 استان کشور http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13402-استخدام-بانک-صادرات-در-21-استان-کشور.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13402-استخدام-بانک-صادرات-در-21-استان-کشور.html استخدام بانک صادرات در 21 استان کشور

      ​بانک صادرات ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در آذربایجان غربی و ٢٠ استان کشور جهت تصدی شغل بانکدار و بانکیار ( تحویلدار) از بین داوطلبان واجد شرایط کارمند استخدام می نماید.

      به گزارش خبرنگار هم آوا، این بانک به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون از میان فارغ التحصیلان رشته های تحصیلی مختلف در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، برنامه استخدام نیرو را در دستور کار قرار داده است.

      بر این اساس داوطلبان مرد می توانند در ٢١ استان شامل: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان،کرمان، لرستان، مازندران، همدان، یزد، قزوین، قم، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، البرز و تهران از ساعت ٩ صبح روز سه شنبه تاریخ ٢١ مهرماه تا روز دوشنبه تاریخ ٤ آبان ماه سالجاری با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir ضمن مطالعه شرایط استخدامی نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام و در آزمون استخدامی که در ٢٢ آبان ماه برگزار می گردد، شرکت نمایند.

      شایان ذکر است متقاضیان استخدام می توانند برای مطالعه متن کامل آگهی و کسب اطلاع از شرایط و ضوابط آزمون و مدارک مورد نیاز به وب سایت این بانک به نشانی فوق مراجعه نمایند.

      آکهی دعوت به همکاری بانک صادرات ایران

      • استخدام
      • بانک
      • صادرات
      • آذربایجان غربی
      • تحویلدار
       ]]>
       hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Sun, 11 Oct 2015 00:22:41 +0330
       آگهی استخدام سازمان تأمین اجتماعی http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13163-آگهی-استخدام-سازمان-تأمین-اجتماعی.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13163-آگهی-استخدام-سازمان-تأمین-اجتماعی.html

       سازمان تأمین اجتماعی بمنظور تکمیل کادر در بخش درمان  در قالب قرارداد پیمانی استخدام می نماید.

       به گزارش خبرنگار هم آوا، سازمان تأمین اجتماعی بمنظور تکمیل کادر در بخش درمان استان های آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، سمنان، مازندران و همدان از بین داوطلبان واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و طی سایر مراحل جذب در قالب قرارداد پیمانی استخدام می نماید.

       نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی: متقاضیان پس از دریافت و مطالعه دقیق فایل های PDF ذیل، در صورتی که واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی می باشند، مدارک مورد نیاز را از تاریخ 12 /6 /94 لغایت 16 /6 /94 توسط پست پیشتاز به آدرس های مندرج در متن آگهی ارسال نمایند.

       • آگهی
       • استخدام
       • سازمان
       • تامین اجتماعی
       • آذربایجان غربی
       • ارومیه
        ]]>
        hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Fri, 04 Sep 2015 14:02:59 +0430
        آغاز ثبت نام آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش از 15 مرداد http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13085-آغاز-ثبت-نام-آزمون-استخدام-پیمانی-آموزش-و-پرورش-از-15-مرداد.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/13085-آغاز-ثبت-نام-آزمون-استخدام-پیمانی-آموزش-و-پرورش-از-15-مرداد.html

        مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی 94 وزارت آموزش و پرورش از روز پنج شنبه 15 مردادماه خبر داد.

        به گزارش خبرنگار هم آوا، حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی 94 وزارت آموزش و پرورش از روز پنج شنبه 15 مردادماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در روز چهارشنبه 21 مردادماه پایان می پذیرد.

        وی افزود: کلیه اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی، رشته های شغلی، رشته های تحصیلی، مقاطع مورد پذیرش در هر رشته، شهرهای پذیرنده و دامنه پذیرش در این شهرها و همچنین مواد آزمون عمومی و تخصصی در اطلاعیه ای که همزمان با شروع ثبت نام روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد، منتشر خواهد شد.

        مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد زمان برگزاری آزمون نیز اظهار کرد: این آزمون در روز جمعه 27 شهریور 94 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود.

        • آغاز
        • ثبت نام
        • آزمون
        • استخدام
        • پیمانی
        • آموزش و پرورش
        • معلمان
         ]]>
         hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Wed, 05 Aug 2015 21:11:53 +0430
         جزئیات استخدام بانک آینده در سال ۹۴ http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12912-جزئیات-استخدام-بانک-آینده-در-سال-۹۴.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12912-جزئیات-استخدام-بانک-آینده-در-سال-۹۴.html

         بانک آینده، در نظر دارد؛ به منظور غنا بخشیدن به منابع انسانی بانک در سطوح شغلی تخصصی، در چارچوب اصول ارزش آفرینی و نقش آفرینی در بازار و هم‌چنین تقویت امور جاری و فعالیت‌های گسترده‌ی بانکی، با ملحوظ داشتن شرایط احراز زیر برای همکاری در مرکز تحقیقات و مطالعات بازار، دعوت به همکاری نماید.

         1- تخصص‌های مورد نیاز:
         - طراحی و توسعه/ تجاری‌سازی خدمات و محصولات نوین بانکی.
         - تحقیقات و مطالعات بازاریابی/ اقتصادی.
         - تعالی سازمانی/ بهبود فرآیندها و سیستم‌ها.
         - مدیریت و ارتقای بهره‌وری سازمانی.
         - مدیریت/ برنامه‌ریزی استراتژیک.

         2- شرایط احراز:
         فارغ التحصیل رشته‌های مدیریت (گرایش‌های مرتبط)، اقتصاد، MBA، بانکداری، اقتصاد و مالی در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر از دانشگاههای معتبر داخلی یا خارجی.
         دارابودن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با تخصص‌های فوق الذکر(دارندگان تجربه کار در محیط‌های عملیاتی مبتنی بر اصل ارزش آفرینی برای مشتریان، به‌ویژه شبکه بانکی کشور، در اولویت خواهند بود).
         تسلط کافی بر زبان انگلیسی به‌ویژه بهره‌برداری از متون‌های مرتبط با تخصص‌های فوق الذکر.
         توانایی تحلیل مسائل، گزارش‌نویسی و مکاتبات اداری.
         تسلط کاربردی حرفه‌ای بر رایانه و نرم‌افزارهای مرتبط با تدوین و ارائه طرح، تحلیل آماری و کنترل پروژه (دارندگان مدرک ICDL، در اولویت خواهند بود).
         آشنایی با اصول و فنون مذاکره.
         دارابودن انگیزه، روحیه تحول‌گرا، رویکرد نوآوری، مهارت‌های ارتباطی و رفتاری و توان انجام کار تیمی.

         3- مدارک مورد نیاز:
         * تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی.
         * تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
         * عکس به روز رنگی ۴×۳٫
         * تصویر آخرین حکم انتصاب.
         * تصویر خلاصه سوابق شغلی از اداره کارگزینی سازمان متبوع.
         * ارائه خلاصه‌ای از سوابق شغلی و توانایی ویژه خود.

         4- نحوه ثبت نام:
         نظر به این‌که، ثبت‌نام فقط از طریق تارگاه (سایت) بانک آینده به آدرس: www.ba24.ir و به‌صورت اینترنتی انجام خواهد شد؛ لذا، از تمام متقاضیان واجد شرایط درخواست می‌گردد؛ مشخصات خود و سایر اطلاعات لازم را در فرم دعوت به همکاری ثبت نمایند. ضمناً تقاضا می‌شود؛ از ارسال هرگونه مدارکی به ادارات مرکزی بانک خودداری فرمایند.

         5- یادآوری:
         از داوطلبان گرامی خواهشمند است؛ به نکات زیر توجه فرمایند:
         لطفاً شماره پرونده الکترونیکی را نزد خود نگهداری نمائید.
         دارابودن شرایط احراز برای متقاضیان ضروری بوده و زمان مصاحبه بر اساس اولویت‌های تحصیلی، آموزشی و تجربی، حرفه‌ای و مهارتی از طریق مرکز ارتباط بانک به شماره تلفن ۰۲۱-۲۷۶۶۳۲۰۰، به استحضار متقاضیان خواهد رسید و نیازی به پی‌گیری حضوری و تلفنی نمی‌باشد.
         چنان‌چه بانک در هر یک از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب یا عدم تطبیق هریک از شرایط اعلامی خود با موارد مندرج در تارگاه (سایت) بانک گردد؛ ادامه فرآیند استخدامی میسر نبوده و موضوع همکاری کان لم یکن تلقی می‌گردد.
         درج شماره تلفن (در فرم تقاضای‌همکاری) برای تماس با داوطلبان، ضروری بوده و در صورت عدم موفقیت بانک در برقراری ارتباط، مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود.
         پس از بررسی، در صورت حائز شرایط بودن اولیه، از آن دسته از متقاضیان، به منظور حضور در مصاحبه عمومی و تخصصی، دعوت به‌عمل خواهد آمد. پس از مصاحبه تخصصی، افراد، رتبه بندی شده و انتخاب نهایی صورت خواهد پذیرفت. لذا، خواهشمند است؛ از پی گیری حضوری و تلفنی، خودداری فرمایند.
         بانک در قبول یا رد درخواست متقاضی مجاز می‌باشد.
         متقاضیان محترم، مطمئناً خواهند پذیرفت که ثبت نام در تارگاه (سایت) بانک، هیچ‌گونه تعهدی برای بانک آینده در جهت به کارگیری افراد، ایجاد نخواهد کرد.
         مقتضی است؛ در صورت وجود هر گونه سؤال و یا ابهام، با مرکزتحقیقات و مطالعات بازار بانک ا شماره تلفن ۰۲۱-۸۹۳۴۷۲۰۰، تماس حاصل نمایید.
         پیشاپیش، از اینکه بانک آینده را به عنوان سازمان آینده خود انتخاب می کنید؛ اظهار خوشوقتی می نمائیم.

         معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت

         آخرین مهلت: ۱۱ امرداد ۱۳۹۴ 

         فرم دعوت به همکاری

         • جزئیات
         • استخدام
         • بانک آینده
         • اشتغال
         • متخصص
         • مدیریت
          ]]>
          hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Mon, 27 Jul 2015 23:23:17 +0430
          آغاز ثبت نام آزمون استخدامی ۹۴ نهاد کتابخانه ها http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12640-آغاز-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-۹۴-نهاد-کتابخانه-ها.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12640-آغاز-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-۹۴-نهاد-کتابخانه-ها.html

          سامانه ثبت نام الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org برای آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها فعال شد.

          ثبت نام آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور آغاز شد.

          به گزارش خبرنگار هم آوا، سامانه ثبت نام الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org برای آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها فعال شد.

          بر این اساس، متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند، تا پایان روز یکشنبه ۲۱ تیر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

          استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور انجام می‌شود.

          • آغاز
          • ثبت نام
          • آزمون
          • استخدام
          • نهاد كتابخانه ها
          • سنجش
           ]]>
           hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Tue, 07 Jul 2015 14:33:11 +0430
           اعلام نتیجه اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12628-اعلام-نتیجه-اولیه-آزمون-استخدامی-دستگاه-های-اجرایی.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12628-اعلام-نتیجه-اولیه-آزمون-استخدامی-دستگاه-های-اجرایی.html

           مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه اولیه آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.

           مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه اولیه آزمون استخدامی مشترک سال 94 دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت 18 امروز (دوشنبه) 15 تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org خبر داد.

           به گزارش خبرنگار هم آوا، حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تعداد 193 هزار و 468 داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده بودند اظهار کرد: از این تعداد 75 هزار و 31 نفر زن و 118 هزار و 437 نفر مرد بوده‌اند. از 193 هزار و 468 داوطلب ثبت نام کننده 121 هزار و 219 داوطلب در جلسه آزمون حاضر و 72 هزار و 249 داوطلب غایب بودند. از 121 هزار و 219 داوطلب حاضر 43 هزار و 675 نفر زن و 77 هزار و 544 هزار نفر مرد بودند.

           وی افزود: این‌ آزمون در روز جمعه اول خرداد 94 در 58 شهرستان مختلف کشور و 108 حوزه امتحانی برگزار گردید. براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور نتیجه اولیه این آزمون از ساعت 18 امروز روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان برای دسترسی به نتیجه لازم است از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و مشخصات شناسنامه‌ای اقدام نمایند.

           مشاورعالی سازمان سنجش و آموزش کشور با تاکید بر اینکه برای کلیه داوطلبان حاضر براساس اولین انتخاب، کارنامه صادر شده است گفت: آن دسته از داوطلبانی که حد نصاب لازم را به دست نیاورده‌اند می‌توانند با مشاهده کارنامه آزمون از وضعیت علمی خود مطلع شوند.

           توکلی در مورد داوطلبانی که حد نصاب لازم را به دست آوردند توضیح داد: این دسته از داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش یا تکمیل اطلاعات خواسته شده در بندهای مربوط به سهمیه، سابقه خدمت، وضعیت معلولیت، استان یا شهر بومی در هر انتخاب رشته شغل محل از امروز لغایت یکشنبه 21 تیرماه اقدام نمایند.

           اعلام فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در دهه اول مرداد ماه
           وی تاکید کرد: دارا بودن حد نصاب به منزله معرفی برای شرکت در مراحل بعدی یعنی مصاحبه و گزینش نخواهد بود و داوطلبان پس از تکمیل اطلاعات مربوط به امتیازات بومی و سایر موارد مجددا با توجه به ضوابط نمره کل نهایی مصاحبه می‌شوند و فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در دهه اول مرداد ماه برای مراجعه به دستگاه‌های اجرایی جهت انجام مصاحبه گزینش و غیره از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

           مشاورعالی سازمان سنجش و آموزش کشور در پایان در مورد ظرفیت پذیرش این آزمون اظهار کرد: ظرفیت پذیرش آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور 7448 نفر است.

           • اعلام
           • نتایج
           • اولیه
           • آزمون
           • استخدام
           • دستگاه اجرایی
            ]]>
            hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Mon, 06 Jul 2015 19:29:31 +0430
            پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 100 میلیون تومان http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12531-پرداخت-تسهیلات-اشتغالزایی-تا-سقف-100-میلیون-تومان.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12531-پرداخت-تسهیلات-اشتغالزایی-تا-سقف-100-میلیون-تومان.html

            امسال تسهیلات اشتغالزایی به طور گسترده‌تر و تا سقف 100 میلیون تومان پرداخت می‌شود.

            قائم مقام معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ه) کشور گفت: امسال تسهیلات اشتغالزایی به طور گسترده‌تر و تا سقف 100 میلیون تومان پرداخت می‌شود.

            به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایسنا، رزمجو با حضور در سومین جشن رمضان و نمایشگاه عرضه توانمندی‌های مددجویان کمیته‌امداد گیلان با بیان اینکه تا سال گذشته طرح‌های اشتغال در سه سطح کارانگیزی، توان‌افزایی و خودکفایی صورت می‌گرفت، افزود: امیدواریم 100 درصد اعتبارات امسال جذب شود.

            وی از اختصاص 100 میلیارد تومان برای اشتغالزایی خانواده‌های تحت پوشش کمیته‌امداد در گیلان خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با تلاش‌هایی که مجموعه امدادگران کمیته‌امداد گیلان و همچنین تعامل خوب بانک‌های عامل استان انتظار می‌رود که 100 درصد این اعتبارات جذب شود.

            رزمجو یکی از ویژگی‌های مدل اشتغالزایی در کمیته‌امداد را بحث نظارت بر طرح‌ها عنوان کرد و گفت: طرح‌های ایجاد شده از سوی مددجویان تا 5 سال مورد نظارت فنی کارشناسان قرار می‌گیرد و حداقل بین 50 تا 60 روز یکبار بازدید از طرح‌ها صورت گرفته و این امر به ایجاد اشتغال پایدار با کیفیت و استانداردهای روز کمک می‌کند.

            قائم مقام معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته‌امداد کشور با اشاره به اینکه در سال، 105 میلیون بازدید از طرح‌های اشتغال مددجویان صورت می‌گیرد، تصریح کرد: 384 هزار نفر از مددجویان کمیته‌امداد نیز طی سال گذشته از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای بهره‌مند شده‌اند.

            وی همچنین به ارائه تسهیلات یک هزار و 300 میلیارد تومانی در بحث اشتغالزایی مددجویان طی سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: سال گذشته 30 هزار کاریابی نیز برای مددجویان این نهاد صورت گرفت.

            قائم مقام معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته‌امداد کشور از غرفه‌های توانمندی‌های مددجویان گیلان نیز بازدید و برگزاری نمایشگاه را مطلوب ارزیابی کرد.

            • پرداخت
            • تسهیلات
            • اشتغالزایی
            • میلیون
            • کمیته امداد
             ]]>
             hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Tue, 30 Jun 2015 19:04:26 +0430
             استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 94 http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12021-استخدام-بانک-مرکزی-جمهوری-اسلامی-ایران-در-سال-94.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/12021-استخدام-بانک-مرکزی-جمهوری-اسلامی-ایران-در-سال-94.html

             بانک مرکزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز، در رشته های مختلف استخدام می کند.بانک مرکزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز، در رشته های مختلف استخدام می کند.

             به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، متقاضیان برای اطلاع از متن کامل آگهي و شرايط آن (مقطع، رشته، جنسيت، شهر محل خدمت، نحوه ثبت نام و ساير شرايط لازم) از تاريخ 27/01/1394 لغايت 13/02/1394 به نشانی اينترنتی:http://azmoon.cbi.ir مراجعه نمايند.

             • استخدام
             • بانک مرکزی
             • جمهوری اسلامی ایران
             • 1394
             • اشتغال
              ]]>
              hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Sat, 18 Apr 2015 19:56:45 +0430
              اطلاعیه آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11856-اطلاعیه-آزمون-استخدامی-فراگیر-دستگاه-های-اجرایی-کشور.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11856-اطلاعیه-آزمون-استخدامی-فراگیر-دستگاه-های-اجرایی-کشور.html

              با عنایت به این که بر اساس مجوز صادره از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اولین آزمون استخدامی سال 94 در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار میشود و ثبت نام متقاضیان استخدام صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش آزمون کشور خواهد بود ،لذا به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام میرساند:

               

              در این آزمون از بین متقاضیان برای استخدام در« وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان ثبت احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، (استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان خراسان شمالی)، سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری »، نیروی انسانی مورد نیاز ، در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد واجد شرایط در دستگاههای اجرایی موضوع بخشنامه شماره ۹۷۵۷/۹۳/۲۰۰ مورخ 93.7.19 و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق التدریس موضوع مصوبه شماره ۱۲۲۲۱۸/ت ۵۰۹۴۷ هـ مورخ 93.10.17 هیئت محترم وزیران)، از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه، از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (به عنوان موسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و طی مراحل گزینش بصورت پیمانی تأمین خواهند شد. چنانچه علاوه بر دستگاه های اجرایی فوق، دستگاه دیگری اضافه گردد، اسامی نهایی دستگاههای متقاضی استخدام در اطلاعیه مذکور درج خواهد شد.

              متقاضیان نیز می توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاههای اجرایی مذکور، نحوه و زمان ثبت نام، از روز دوشنبه 94.1.10 لغایت 94.1.17 به آدرس www.Sanjesh.org   مراجعه و دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه نمایند.

              • اطلاعيه
              • آزمون
              • استخدام
              • فراگير
              • دستگاه اجرايي
               ]]>
               hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Mon, 30 Mar 2015 08:14:28 +0430
               اولین آزمون استخدامی دولت در 94 http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11830-اولین-آزمون-استخدامی-دولت-در-94.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11830-اولین-آزمون-استخدامی-دولت-در-94.html

               مشاور عالی سازمان سنجش از برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال 94 خبر داد.

               دکتر حسین توکلی با اعلام این خبر افزود: این آزمون برای استخدام پیمانی دستگاه‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان ثبت‌احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری است.

               توکلی گفت متقاضیان می‌توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و نحوه و زمان ثبت‌نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین تا ۱۷ فروردین 94 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
               www. sanjesh. org مراجعه کنند. مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: توضیحات بیشتر درباره شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌ها و تاریخ برگزاری آزمون در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی که در ۱۰ فروردین ۹۴ منتشر خواهد شد، درج می‌شود. چنانچه علاوه بر دستگاه‌های اجرایی فوق دستگاه دیگری اضافه شود اسامی نهایی آنان در اطلاعیه مورخه ۱۰ فروردین۹۴ درج خواهد شد.

               ]]>
               hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Wed, 18 Mar 2015 14:21:06 +0330
               استخدام موسسه مالی و اعتباری عسکریه سال ۹۳ http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11572-استخدام-موسسه-مالی-و-اعتباری-عسکریه-سال-۹۳.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11572-استخدام-موسسه-مالی-و-اعتباری-عسکریه-سال-۹۳.html

               موسسه اعتباری عسکریه جهت تکمیل کادر پرسنلی ادارات و شعب خود در آینده, همواره از بین داوطلبین ثبت نام شده, واجدین شرایط را ارزیابی و دعوت به آزمون و مصاحبه علمی می نماید. در صورت تمایل ثبت نام فرمایید.

                

               موسسه اعتباری عسکریه جهت تکمیل کادر پرسنلی ادارات و شعب خود در آینده، همواره از بین داوطلبین ثبت نام شده, واجدین شرایط را ارزیابی و دعوت به آزمون و مصاحبه علمی می نماید. در صورت تمایل ثبت نام فرمایید.

               توجه:
               - ثبت نام و درج اطلاعات هیچ گونه حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.
               - موسسه پس از بررسی در صورت نیاز داوطلب را دعوت خواهد کرد. لذا از مراجعه ی حضوری و یا تماس تلفنی جددا خودداری فرمایید.

               لینک سایت استخدام

               • استخدام
               • موسسه
               • مالی
               • اعتباری
               • عسکریه
               • 93
                ]]>
                hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Wed, 25 Feb 2015 20:52:39 +0330
                استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران سال ۹۳ http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11570-استخدام-بانک-قرض-الحسنه-مهر-ایران-سال-۹۳.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11570-استخدام-بانک-قرض-الحسنه-مهر-ایران-سال-۹۳.html

                بانک قرض الحسنه مهر ایران در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در شغل نگهبان از بین داوطلبان مرد ساکن مرکز استان‌های کشور (به استثنای استان‌های مازندران و کردستان) از طریق مصاحبه به صورت قراردادی استخدام نماید. 

                 

                به گزارش خبرنگار هم آوا، بانک قرض الحسنه مهر ایران در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در شغل نگهبان بر اساس ضوابط آیین‌نامه استخدامی بانک از بین داوطلبان مرد ساکن مرکز استان‌های کشور (به استثنای استان‌های مازندران و کردستان) از طریق مصاحبه به صورت قراردادی استخدام نماید. داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی در صورت واجد شرایط بودن از تاریخ ۰۶/۱۲/۹۳ لغایت ۱۶/۱۲/۹۳ نسبت به تکمیل فرم همکاری الکترونیکی در سایت بانک اقدام نمایند.
                تذکر:
                بانک بعد از اتمام مهلت ثبت نام، بر اساس نیاز نسبت به بررسی سوابق ثبت شده اقدام و از بین داوطلبان واجد شرایط تعدادی (حدود ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز) را جهت شرکت در جلسه مصاحبه دعوت خواهد کرد. تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی یا انجام مصاحبه هیچ گونه تعهدی را در زمینه بکارگیری یا استخدام برای بانک ایجاد نمی کند.
                در صورت مشخص شدن اظهارات خلاف واقع فرد، از ادامه فرآیند استخدامی ممانعت می‌گردد.
                شرایط عمومی متقاضیان:
                تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
                نداشتن منع قانونی از نظر خدمت نظام وظیفه عمومی و عدم معافیت پزشکی آقایان
                معتقد بودن به یکی از ادیان رسمی کشور
                تندرستی و توانایی جسمانی و روانی برای انجام کار (در بانک) به تشخیص بانک
                عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان
                عدم سوء پیشینه کیفری
                عدم اشتهار به سوء رفتار و اخلاق در محل سکونت، تحصیل و محیط کار قبلی
                متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۶۹ به بعد (مدت انجام خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرایط سنی اضافه می شود).
                ارائه مدرک دیپلم مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش با حداقل معدل ۱۳ (به درخواست افراد دارای مدارک تحصیلی غیر از دیپلم ترتیب اثر داده نمی شود.)
                احراز بومی بودن داوطلبین استخدامی در شهر مورد تقاضا به وسیله مدارک مستند.
                ارائه تعهد محضری حسن انجام کار و خدمت در شغل و محل خدمت مورد نیاز بانک به مدت ۵ سال.

                شرایط اختصاصی جهت بکارگیری به‌عنوان نگهبان:
                عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
                حداقل میزان قد ۱۷۵ سانتی متر و متناسب با وزن.
                آمادگی برای شرکت در دوره آموزشی شبانه روزی یکصد روزه.

                تکمیل فرم دعوت به همکاری

                • استخدام
                • بانک
                • قرض الحسنه
                • مهر ایران
                • 93
                • نگهبان
                 ]]>
                 hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Wed, 25 Feb 2015 20:48:05 +0330
                 تمدید مهلت ثبت نام جذب اعضای هیات علمی http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11506-تمدید-مهلت-ثبت-نام-جذب-اعضای-هیات-علمی.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11506-تمدید-مهلت-ثبت-نام-جذب-اعضای-هیات-علمی.html

                 رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی از تمدید مهلت ثبت‌نام در جذب اعضای هیات علمی تا ساعت 24 یکشنبه دوم اسفندماه خبر داد.

                  

                 به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام رضوان‌طلب در نشست خبری که ظهر امروز در وزارت علوم برگزار شد، گفت: قبلا اعلام شده بود که آخرین مهلت ثبت‌نام 30 بهمن است اما به دلیل درخواست‌های متعدد مبنی بر تمدید این مهلت، زمان ثبت‌نام تا ساعت 24، دوم اسفندماه تمدید شد.

                 وی ادامه داد: همچنین متقاضیانی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند مجددا به سایت مراجعه کنند و با توجه به اطلاعاتی که به سایت اضافه شده، اگر حس می‌کنند اولویت‌های آنها نیاز به ویرایش دارد، اطلاعات خود را ویرایش کنند.

                 رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی با تاکید بر اینکه مهلت ویرایش اطلاعات تا 5 اسفند ادامه دارد، افزود: آمارها نشان می‌دهد که مراجعات افراد برای ثبت‌نام در روزهای اخیر افزایش پیدا کرده است، به طوری که در طول دو هفته،5000 نفر ثبت‌نام کرده‌اند اما در طول سه روز 10 هزار نفر به این 5000 نفر اضافه شده است.

                 رضوان‌طلب ادامه داد: تعداد ثبت‌نام کنندگان تاکنون 17 هزار و 196 نفر اولویت و ظرفیت جذب 2292 نفر است. پیش‌بینی می‌شود حدود 22 هزار نفر متقاضی ثبت‌نام کنند.

                 • تمدید
                 • مهلت
                 • ثبت نام
                 • جذب
                 • اعضا
                 • هیات علمی
                 • دانشگاه
                  ]]>
                  hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Wed, 18 Feb 2015 20:18:32 +0330
                  آگهی استخدام بانک تجارت در سال ۹۳ http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11502-آگهی-استخدام-بانک-تجارت-در-سال-۹۳.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/11502-آگهی-استخدام-بانک-تجارت-در-سال-۹۳.html

                  بانک تجارت، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس»، نیروی انسانی مورد نیاز خود را با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی» استخدام می نماید.

                   

                  بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری در نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس» به شرح جدول ذیل، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام نماید.

                  الف-رشته و گرایشهای تحصیلی مورد پذیرش در مقطع کارشناسی (دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری):

                  رشتهگرایش
                  حسابداری کلیه گرایشها
                  علوم اقتصادی اقتصاد، پول وبانکداری،نظری، بازرگانی، صنعتی، بین الملل، اقتصادسنجی، اسلامی
                  مدیریت اموربانکی، امور شعب،مالی، بازرگانی، دولتی، صنعتی، اجرائی
                  مهندسی صنایع -

                  ب-شرایط ورودی عمومی و اختصاصی :
                  ۱) تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی
                  ۲) تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
                  ۳) عدم سوء پیشینه کیفری منتج به محرومیت ازحقوق اجتماعی و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
                  ۴) عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
                  ۵) عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان
                  ۶) عدم اشتغال (رسمی، پیمانی) و تعهد خدمت به دستگاه های دولتی،خصوصی، مراکز آموزشی ونهادهای انقلاب اسلامی
                  ۷) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم پیش از مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۸(داوطلبان ذکور)
                  تبصره برای دارندگان کارت معافیت پزشکی درصورت قبولی درمراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است .
                  توجه: به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
                  ۸) تندرستی وتوانایی کامل جسمی، روحی و اخلاقی جهت انجام فعالیتهای شغلی بانکی(به تأییدپزشک معتمد بانک)
                  ۹) نداشتن منع استخدامی به موجب آراءمراجع قضایی ذیصلاح
                  ۱۰) حداکثر سن ۲۸سال تمام (متولدین ۱۳۶۶/۰۱/۲۸ به بعد) می باشد
                  ۱۱) حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها ۱۴تمام می باشد.
                  نکته مهم : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست پیش از مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۸باشد .
                  ۱۲) متقاضیان باید بومی و ساکن استان و شهر مورد تقاضا باشند.
                  تبصره۱ به شخصی اطلاق می گرددکه دارای حداقل یک شرط از چهارشرط ذیل باشد:
                  · محل تولد وی شهر مورد تقاضا باشد
                  · حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در شهرمورد تقاضا ساکن بوده باشد.(با ارائه مدرک معتبرسند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)
                  · داوطلب استخدامی حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را بصورت متوالی و متناوب در شهر محل مورد تقاضا طی کرده باشد.
                  · داوطلب ، پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
                  تبصره۲: متقاضیان، فقط در شهر مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید. از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال)به استانهای دیگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد .
                  تبصره ۳: درصورت نیاز، پذیرفته شدگان در طول مدت خدمت مطابق با مقررات داخلی بانک به سایر شهرهای استان مربوطه
                  انتقال یافته و هیچگونه اعتراضی از سوی پذیرفته شدگان موردقبول نخواهد بود.
                  ۱۳) عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد)

                  ج – مواد آزمون
                  مواد آزمون استخدامی شامل دروس : معارف اسلامی، ادبیات ونگارش اداری، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، مهارتهای ICDL ، هوش و استعداد تحصیلی ( GMAT) و سوالات تخصصی رشته تحصیلی می باشد.

                  د- تذکرات مهم
                  صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآیند استخدامی شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد .
                  استخدام در بانک مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی وهمچنین قبولی در آزمون، مصاحبه، معاینات پزشکی و تأئید گزینش بانک می باشد .لیکن ثبت نام،ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای بانک جهت استخدام ایجاد نمی نماید.
                  چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، ویا متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نماید از استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل آمده و حتی در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
                  مسئولیت هرگونه اشتباه دراطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد.
                  تبصره:ازآنجاکه ازنفرات برتردرمرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل
                  می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند .
                  بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد ، تاریخ فارغ التحصیلی،پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام ، بعد از تاریخ مذکور بوده است تخلف محسوب گردیده واز استخدام و اشتغال بکار وی ممانعت بعمل خواهد آمد.

                  هـ – نحوه ثبت نام- هزینه ثبت نام – دریافت کدرهگیری- مهلت ثبت نام – دریافت کارت ورود به جلسه آزمون- زمان و محل برگزاری آزمون
                  نحوه ثبت نام:
                  صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند .
                  توجه:کلیه متقاضیان استخدام می بایست ضمن تکمیل مشخصات و فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت فوق الذکر اقدام به اسکن عکس خود با شرایط ذیل می باشند:
                  * فایل عکس باید با فرمت JPEG (پسوند jpg یا jpeg) باشد
                  * اندازه فایل عکس باید بیشتر از ۲۰۰ پیکسل عرض و ۳۰۰ پیکسل ارتفاع و کمتر از ۳۰۰ پیکسل عرض و ۴۰۰ پیکسل ارتفاع باشد
                  * فایل تصویری باید واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه یا هر گونه لکه باشد.
                  * حاشیه های زاید اطراف عکس را در صورت وجود با نرم افزارهای ویرایش تصویر حذف شده باشد
                  * در صورتی که عکس شما دارای چرخش ۹۰ یا ۱۸۰ درجه باشد باید قبل از ارسال در نرم افزارهای ویرایش تصویر آنرااصلاح نمایید
                  هزینه ثبت نام : داوطلبان می بایست مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ( چهارصدهزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2 و رمز دوم کارت بانکهای عضو شتاب) پرداخت نمایند .
                  توجه : هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد
                  دریافت کد رهگیری : کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری،آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند .
                  مهلت ثبت نام : از روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ لغایت پایان روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ میباشد (مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد).
                  دریافت کارت ورود به جلسه : کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۲۴ و سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۲۵(به مدت ۲روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند .
                  تبصره: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند .
                  زمان و محل برگزاری آزمون: روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۱/۲۸و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد .
                  توجه: ثبت نام صرفا از طریق سایت بانک صورت می پذیرد. به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و یا مراجعه حضوری هیچگونه ترتیب اثری داده نشده و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

                  لینک ثبت نام استخدام

                  جدول نیروهای مورد نیاز در
                  مقطع تحصیلی لیسانس براساس محل خدمت و جنسیت


                  ردیف


                  نام استان


                  شهر محل خدمت


                  رده شغلی مورد نیاز


                  جنسیت


                  1


                  آذربایجان شرقی


                  تبریز


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  اسکو


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  اهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  شبستر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  گوگان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ممقان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  آذرشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  مراغه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  مرند


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  میانه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بستان آباد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  هشترود


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  تسوج


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ایلخچی


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  عجب شیر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  هادی شهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  صوفیان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  خسروشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  2


                  آذربایجان غربی


                  قولنجی


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ماکو


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سلماس


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  تکاب


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  پیرانشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  3


                  اصفهان


                  اصفهان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  شهرضا


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  داران


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  خوانسار


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  خمینی شهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  زرین شهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  مبارکه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  فلاورجان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  اشترجان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  نائین


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کاشان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  4


                  البرز


                  اشتهارد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  نظرآباد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کوهسار


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کمالشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ماهدشت


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  محمدشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  فردیس


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  _


                  کرج


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  _


                  5


                  بوشهر


                  دشتستان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  گناوه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  دیلم


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کنگان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  دیر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  عسلویه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  جم


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  6


                  چهارمحال بختیاری


                  فارسان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  هفشجان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سامان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  نافچ


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  فرخشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  7


                  خراسان رضوی


                  رشتخوار


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  نیشابور


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  قوچان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  درگز


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سبزوار


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  نقاب


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سلطان آباد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  مزینان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  روداب


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  8


                  خراسان شمالی


                  فاروج


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  شیروان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  اسفراین


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  جاجرم


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  آشخانه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  9


                  خراسان جنوبی


                  نهبندان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  قاین


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سربیشه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بیرجند


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  10


                  خوزستان


                  اهواز


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  رامهرمز


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ایذه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  هویزه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سوسنگرد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  حمیدیه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بستان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  آبادان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  خرمشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بندر امام خمینی


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  شادگان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ماهشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  هندیجان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  امیدیه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  آغاجاری


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  رامشیر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  شهرک جراحی


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  شهرک طالقانی


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بعثت


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  اندیمشک


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  مسجدسلیمان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سدشهید عباسپور


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  گتوند


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار


                  _


                  مرد


                  شوش دانیال


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  11


                  سیستان و بلوچستان


                  زابل


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  زاهدان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  ایرانشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  چابهار


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  نیکشهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کنارک


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  خاش


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  12


                  زنجان


                  زنجان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  ابهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  خدابنده


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ایجرود


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  13


                  فارس


                  شیراز


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  مرودشت


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  زرقان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ارسنجان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سعادت شهر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سوریان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  خرامه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  استهبان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  زرین دشت


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کوار


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کازرون


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سپیدان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  نورآباد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  فیروزآباد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  14


                  قزوین


                  قزوین


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  آبیک


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  تاکستان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بویین زهرا


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  ضیا آباد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  شال


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  آبگرم


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  15


                  کردستان


                  سقز


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بانه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  دیواندره


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کامیاران


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  _


                  حسن آباد یاسوکند


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  16


                  کرمان


                  کرمان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  رفسنجان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد


                  سیرجان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  شهربابک


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بهرمان


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  زرند


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  انار


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  راور


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کهنوج


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بافت


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  جیرفت


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  _


                  بم


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بردسیر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  عنبرآباد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  17


                  کرمانشاه


                  کرمانشاه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  جوانرود


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کنگاور


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  هرسین


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  اسلام آبادغرب


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  کرند غرب


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سرپل ذهاب


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  بیستون


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  قصرشیرین


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  پاوه


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  روانسر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  سنقر


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  گیلانغرب


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  _


                  مرد


                  18


                  یزد


                  یزد


                  متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار)


                  زن


                  مرد

                  • آگهی
                  • استخدام
                  • بانک تجارت
                  • 93
                  • آذربایجان غربی
                   ]]>
                   hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Wed, 18 Feb 2015 20:09:10 +0330
                   استخدام قراردادی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10939-استخدام-قراردادی-دانشگاه-علوم-پزشکی-ارومیه.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10939-استخدام-قراردادی-دانشگاه-علوم-پزشکی-ارومیه.html

                   دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی برای تأمین نیروی مشاغل گروه پرستاری مورد نیاز خود تعداد ۱۹۳ نفر از افراد واجدالشرایط را به صورت شرکتی از طریق شرکت طرف قرارداد دانشگاه با در نظر گرفتن شرایط مندرج در متن آگهی بکارگیری می نماید.

                   به گزارش خبرنگار هم آوا، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی برای تأمین نیروی مشاغل گروه پرستاری مورد نیاز خود در بیمارستانهای تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی مصوب هیات امناء در نظر دارد به استناد مجوز شماره ۲۷۳/۱۰۰ مورخ ۲۰/۳/۹۳ مقام محترم وزارت به تعداد ۱۹۳ نفر از افراد واجدالشرایط را از طریق آزمون تخصصی یا مصاحبه و همچنین طی مراحل گزینش به صورت شرکتی از طریق شرکت طرف قرارداد دانشگاه با در نظر گرفتن شرایط مندرج در متن آگهی بکارگیری نماید.

                   شروع ثبت نام: ۱۳۹۳ بیست و هفتم آذر

                   پایان مهلت ثبت نام: ۱۳۹۳ هفتم دی

                   شروع دریافت کارت ورود به جلسه: ۱۳۹۳ دهم دی

                   پایان مهلت دریافت کارت ورود به جلسه: ۱۳۹۳ یازدهم دی

                   تاریخ برگزاری آزمون: متعاقبا اعلام می گردد

                   تاریخ اعلام نتایج: متعاقبا اعلام می گردد.

                   لینک ثبت نام

                   دانلود فایل pdf

                   • استخدام
                   • قراردادی
                   • دانشگاه
                   • علوم پزشکی
                   • ارومیه
                   • اشتغال
                    ]]>
                    hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Mon, 22 Dec 2014 13:33:22 +0330
                    استخدام پست بانک ایران http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10836-استخدام-پست-بانک-ایران.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10836-استخدام-پست-بانک-ایران.html

                    پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید.

                     

                    الف- شرایط عمومی
                    ۱- تابعیت ایران ومتعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
                    ۲- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور
                    ۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد )
                    تذکر۱ : تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .
                    تذکر۲ : برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی درصورت موفقیت در مراحل مربوطه ، تایید مراجع پزشکی مورد نظر بانک مبنی بر بلا مانع بودن همکاری الزامی است .
                    ۴- داشتن حداکثر سن متقاضیان ۳۲ سال تمام برای مقطع فوق لیسانس (متولدین ۱۳۶۱/۱۰/۰۱ به بعد) و حداکثر سن متقاضیان ۳۰ سال تمام برای مقطع لیسانس (متولدین ۱۳۶۳/۱۰/۰۱ به بعد) و حداکثر سن ۲۸ سال تمام برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم (متولدین ۱۳۶۵/۱۰/۰۱ به بعد)
                    تبصره ۱: مدت خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود .
                    تبصره ۲: براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان همکاری ، شرایط سن افراد متقاضی از خانواده های شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها ( همسر، فرزندان ، برادر ، خواهر)در صورت ارائه گواهی معتبر از سوی مراجع ذیصلاح تا پنج سال افزایش می یابد.
                    ۵- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
                    ۶- عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گرددوهمچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی ) .
                    ۷- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی .
                    ۸- بومی بودن :
                    داوطلبان در صورتی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی تلقی می شوند و می توانند درآزمون همکاری با بانک شرکت نمایند :
                    ۱-۸ – شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.
                    ۲-۸- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاعل و یا بازنشسته ) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد .
                    ۳-۸- داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری طی کرده باشد.
                    ۴-۸- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری را داشته باشند .(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
                    ۵-۸-مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
                    ب–شرایط اختصاصی
                    ۱- دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس ) با حداقل معدل ۱۴ از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
                    تبصره : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان آزمون می بایست قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .
                    ۲- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز:

                    عنوان شغل

                    رشته تحصیلی

                    مقطع تحصیلی

                    متصدی امور بانکی(ریالی)

                    کلیه گرایش های (علوم بانکی-حسابداری-اقتصاد –مدیریت-ریاضی –آمار – کامپیوتر- مهندسی صنایع )

                    فوق دیپلم و لیسانس

                    متصدی امور بانکی(ارزی)

                    زبان انگلیسی-حسابداری-مدیریت بازرگانی-علوم بانکی – اقتصاد –کامپیوتر

                    لیسانس و فوق لیسانس

                    کارشناس حقوقی

                    حقوق قضائی

                    لیسانس و فوق لیسانس

                    کاربر رایانه

                    کامپیوتر ( نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و IT )

                    لیسانس و فوق لیسانس

                    ج-آزمون
                    ۱-مواد آزمون
                    ۱-۱-عمومی (برای کلیه داوطلبان در شغلهای مورد نیاز)

                    ردیف

                    عنوان درس

                    ضریب

                    ۱

                    زبان انگلیسی

                    ۱

                    ۲

                    معارف اسلامی

                    ۱

                    ۳

                    ریاضی

                    ۱

                    ۴

                    کامپیوتر

                    ۲

                    ۵

                    هوش و استعداد تحصیلی

                    ۲

                    ۱-۲ – تخصصی برای داوطلبان همکاری در شغل کارشناس حقوقی ، کاربر رایانه و متصدی امور بانکی ارزی

                    ردیف عنوان شغل

                    عنوان آزمون

                    ضریب
                    ۱ کارشناس حقوقی

                    متون حقوقی(انگلیسی) ، حقوق تجارت ،حقوق مدنی

                    ، آیین دادرسی مدنی و کیفری ،متون فقه

                    ۳
                    ۲ متصدی امور بانکی (ارزی)

                    زبان انگلیسی (بازرگانی)

                    ۳
                    ۳ کاربر رایانه

                    کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و شبکه)

                    ۳

                    ۲- نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون
                    (( داوطلبان برای همکاری با بانک فقط می توانند در یکی از شغل های متصدی امور بانکی (ریالی) ، متصدی امور بانکی (ارزی ) ، کاربر رایانه و کارشناس حقوقی و در یک محل ثبت نام نمایند.))
                    ۱-کلیه متقاضیان بایستی با با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.postbank.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ظوابط همکاری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و اسکن نمودن یک قطعه عکس جدید با فرمت jpgو ابعاد ۴۰۰*۳۰۰ و حداکثر ۴۲۰*۳۲۰ پیکسل در فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری و یادداشت آن اقدام نمایند .
                    ۲-کلیه متقاضیان می بایست پس از ثبت نام اکترونیکی تا روز برگزاری آزمون ضمن مراجعه به سایت فوق الذکر نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.
                    ۳- داوطلبین می بایستی مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ ریال را از طریق درگاه اینترنتی به حساب پست بانک ایران واریز نمایند.
                    ۴- تاریخ ثبت نام از ۱۳۹۳/۰۹/۲۴ الی ۱۳۹۳/۱۰/۱۲ می باشد .
                    ۵- آزمون راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ برگزار می گردد و محل برگزاری آزمون از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .
                    تبصره: همراه داشتن مدرک شناسائی عکس دار معتبر (کارت ملی/شناسنامه) و کارت ورود به جلسه آزمون در روز برگزاری آزمون الزامی است .
                    - تذکرات مهم:
                    ۱- چنانچه در هر مرحله از بررسی های بانک مشخص شود متقاضی اطلاعات اشتباه به بانک ارائه نموده است متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد .
                    ۲-در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد .
                    ۳- هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
                    ۴- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با فرد ایجاد نمی نماید و بانک در بکارگیری نهایی افراد مختار است .
                    ۵- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می پذیرد و داوطلب لازم است از هرگونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست خودداری نمایند .
                    ۶- نتایج آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.postbank.ir و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود .
                    ۷- از چهار برابر پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مصاحبه حضوری و گزینش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذیرفته شده پس از طی کلیه مراحل در واحدهای مشخص شده بانک بکار گرفته خواهد شد از این رو صرف قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.
                    ۸- ارتقاء مدرک تحصیلی پس از قرارداد همکاری فی مابین با تشخیص بانک بوده ارائه مدرک بالاتر هیچ حقی را برای کارکنان ایجاد نخواهد کرد .
                    ۹-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی .
                    ۱۰- نداشتن تعهد انجام کار درسایر سازمانها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت ویا نهادهای انقلابی .
                    در صورتیکه بار اول قصد ثبت نام دارید لطفا دکمه ثبت نام را فشار دهید .
                    در صورتیکه قبلا یک بار ثبت نام کامل و یا ناقص انجام داده اید لطفا دکمه ویرایش مشخصات را فشار دهید.
                    تذکر مهم : هنگامی ثبت نام شما کامل می باشد که ضمن انجام کلیه مراحل از سیستم کد رهگیری دریافت نمایید.

                    لینک ثبت نام

                    ویرایش مشخصات

                    • استخدام
                    • پست بانک ایران
                    • اشتغال
                    • سراسری
                    • آزمون
                    • ثبت نام
                     ]]>
                     hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Mon, 15 Dec 2014 17:47:06 +0330
                     ۱۰ هزار مهندس ناظر کشاورزی استخدام می شوند http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10768-۱۰-هزار-مهندس-ناظر-کشاورزی-استخدام-می-شوند.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10768-۱۰-هزار-مهندس-ناظر-کشاورزی-استخدام-می-شوند.html

                     معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به منظور کمک به توسعه فنآوری های نوین در بخش کشاورزی امسال ۱۰ هزار مهندس ناظر کشاورزی استخدام می شوند.

                      

                     به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی جوادی ظهر پنجشنبه در مراسم معارفه سرپرست جهاد کشاورزی استان قزوین که در سالن اجتماعات جهاد قزوین برگزارشد اظهارداشت: بهره وری بهتر از آب کشاورزی و اصلاح سیستم های سنتی آبیاری و تبدیل آن به روشهای نوین در دستور کار وزارتخانه قرار دارد.

                     وی افزود: افزایش میزان سطح کشت و توجه به تشکل های کشاورزی به عنوان اولویت های دیگر وزارتخانه است و با استخدام مهندسان ناظر گامی در مسیری کیفی سازی کارها برداشته می شود.

                     این مسئول بیان کرد: قرار است ۱۰ هزار مهندس ناظر در بخش کشاورزی استخدام شوند که تاکنون هفت هزار و ۸۰۰ نفر روند استخدئامی آنها تکمیل شده و مابقی بتدریج جذب خواهند شد.

                     جوادی تصریح کرد: با استقرار دولت تدبیر وامید فضای آرامی در کشور حاکم شده و با بهبود روابط بین المللی امیدواریم مذاکرات نیز به سرانجام برسد تا برنامه ریزیها با آرامش بیشتری صورت گیرد.

                     معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی اظهارداشت: دولت تدبیر و امید با حرکت به سمت حل مشکلات اقتصادی ضمن ارائه بموقع لایحه بودجه برای کاتهش تورم گام برداشت و توانست علیرغم مشکلات اقتصادی و کاهش قیمت نفت به کمتر از ۱۰۰ دلار آرامش اقتصادی را حفظ کند و وابستگی بودجه دولت را به ۳۱ درصد رسانده که امیدواریم این وابستگی به نفت هر سال کمتر شود.

                     جوادی گفت: عزتمندی و اقتدار ایران اسلامی امروز در جهان نیز بخوبی افزایش یافته و بسیاری از کشورهای اسلامی با الگو گرفتن از ایران در برابر حکومت های استکباری ایستاده اند و بیداری در میان مردم منطقه رواج یافته است.

                     اقتصاد مقاومتی با توسعه کشاورزی محقق می شود

                     این مسئول اظهارداشت: کلید اصلی موفقیت در اقتصاد مقاومتی توجه به بخش کشاورزی است ودشت قزوین با داشتن ظرفیت های قابل توجه می تواند هم در استان و هم در کشور تاثیرگذار باشد.

                     جوادی گفت: دشت های قزوین، مغان، جیرفت و کارون از ظرفیت های ارزشمند کشور است که به عنوان محور کشاورزی میتواند نقش تعیین کننده ای در امنیت غذایی مردم داشته باشد.

                     وی اجرای آبیاری تحت فشار را از دیگر برنامه های این وزارتخانه دانست و گفت: افزایش بهره وری در واحد سطح، تبدیل کشاورزی سنتی به مدرن و حرکت به سمت کشاورزی مدرن از برنامه های دیگری است که با جدیت دنبال می شود.

                     امیدعلی پارسا معاون برنامه ریزی استانداری هم با تقدیر از خدمات صفری برای ابراهیمی پاک مدیر جدید آرزوی موفقیت کرد و اظهارداشت: امیدواریم مدیر جدید نیز در توسعه بخش کشاورزی با همکاری مجموعه متخصصان و کشاورزان این حوزه گامهای بلند و اساسی بردارد.

                     پارسا اظهارداشت: رهنمودهای مقام معظم رهبری در سفر به قزوین در حوزه بخش کشاورزی باید عملیاتی شود که در این راستا توجه به استعدادهای کشاورزی، توسعه آبرسانی به دشت، به مثابه یک پروژه ملی و مهم، تاکید بر قابلیت های استثنایی دشت، مراقبت از تجاوز بخش صنعت به مرزهای کشاورزی و جهت گیری توسعه صنعتی متناسب با بخش کشاورزی باید اجرایی شود.

                     در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات هفت ساله محمدرضا صفری رئیس سابق، و کورش کشاورز سرپرست موقت ، نیازعلی ابراهیمی پاک به عنوان سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین معرفی شد.

                     • هزار
                     • مهندس ناظر
                     • کشاورزی
                     • استخدام
                     • اشتغال
                     • مهندس
                      ]]>
                      hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Thu, 11 Dec 2014 17:26:38 +0330
                      ناظران کشاورزی آذربایجان غربی بکارگیری می شوند http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10599-ناظران-کشاورزی-آذربایجان-غربی-بکارگیری-می-شوند.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10599-ناظران-کشاورزی-آذربایجان-غربی-بکارگیری-می-شوند.html

                      مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: ناظران بخش کشاورزی استان استخدام و بکارگیری می شوند.

                       

                      امیرعلی مرشدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: استخدام و بکارگیری 330 نفر از ناظران بخش کشاورزی استان تا یازدهم بهمن ماه سال جاری در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی انجام می شود.

                      وی اضافه کرد: 10 هزار ناظر بخش کشاورزی استخدام رسمی وزارت جهاد کشاورزی می شوند و در آذربایجان غربی نیز کل تعداد ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی که در سامانه فراگیر ثبت نام ناظران به صورت خود اظهاری ثبت نام کرده اند، یک هزار و 500 نفر است.

                      وی اظهار کرد: از این یک هزار و 500 نفر که در سامانه فراگیر ثبت نام ناظران بخش کشاورزی و منابع طبیعی به صورت خود اظهاری در سطح استان ثبت نام کرده بودند، 380 نفر واجد شرایط استخدام تشخیص داده شده اند.

                      وی ادامه داد: مراحل گزینش و صدور احکام کارگزینی همه این افراد انجام شده و به ترتیب امتیاز و تامین اعتبار دعوت به کار و سازماندهی می شوند.

                      مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی افزود: از این تعداد، 18 نفر در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و دو نفر نیز در اداره کل امور عشایر بکارگیری می شوند.

                      مرشدی اظهارکرد: 30 نفر سهمیه سازمان تعاون روستایی استان نیز به دلیل تامین نشدن اعتبار مورد نیاز به کارگیری توسط سازمان مربوطه، طبق هماهنگی انجام شده با وزارت جهاد کشاورزی به زودی به سهمیه سازمان اضافه و این تعداد افراد جذب سازمان جهاد کشاورزی استان می شوند.

                      بر اساس اعلام مسوولان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در سال جاری از ابتدای مرداد ماه تاکنون مراحل گزینش و صدور احکام کارگزینی73 نفر ناظر انجام و جذب جهاد کشاورزی شدند و افراد باقیمانده نیز تا 11 بهمن ماه امسال دعوت بکار می شوند.

                      این تعداد از نیروی انسانی جذب شده متعهد می شوند تا 10 سال به صورت مداوم در پستهای عملیاتی و نظارتی جهاد کشاورزی شهرستانها و یا مراکز خدمات کشاورزی فعالیت کنند.

                      • ناظران کشاورزی
                      • آذربایجان غربی
                      • استخدام
                      • جهاد کشاورزی
                       ]]>
                       hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Wed, 03 Dec 2014 19:09:56 +0330
                       استخدام پزشک در چهار استان کشور http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10500-استخدام-پزشک-در-چهار-استان-کشور.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10500-استخدام-پزشک-در-چهار-استان-کشور.html

                       سازمان نظام پزشکی در راستای رفع نیاز مراکز درمانی و ایجاد اشتغال اعضای سازمان در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و اصفهان پزشک استخدام می کند.

                        

                       متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت www.irimc.org اطلاعات کامل این استخدام‌ها را دریافت کنند.

                       سازمان نظام پزشکی در راستای رفع نیاز مراکز درمانی و ایجاد اشتغال اعضای سازمان طی دو سال گذشته اقدام به فعال کردن دفتر جذب و اشتغال کرده و طی مکاتباتی با سازمان‌های نظام پزشکی کل کشور و 6000 مرکز درمانی اعم از بیمارستان، کلینک، درمانگاه،‌آزمایشگاه و ... به جمع‌آوری نیازهای این مراکز به کادر پزشکی و درمانی در 31 استان کشور اقدام کرده و این اطلاعات بر روی سایت نظام پزشکی به آدرس www.irimc.org و جهت بهره برداری اعضای سازمان قرار گرفته است.

                       آن عده از متقاضیانی که مایل به اشتغال در یکی از مراکز درمانی هستند علاوه بر امکان تماس مستقیم با این مراکز در صورت تمایل به دریافت معرفی نامه با سازمان تماس بگیرند.

                       اطلاعات جدید ارسالی توسط مراکز درمانی همواره بر روی سایت سازمان به صورت منظم به روز می‌شود لذا درخواست می شود تا هر از گاهی برای مشاهده اطلاعات تازه‌تر به سایت سازمان مراجعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 84130-021 داخلی (326) و یا 84138326-021 تماس بگیرند.

                       • استخدام
                       • پزشک
                       • آذربایجان غربی
                       • آذربایجان شرقی
                       • اردبیل
                       • اصفهان
                        ]]>
                        hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Sat, 29 Nov 2014 17:33:05 +0330
                        استخدام بیمه آتیه سازان حافظ http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10233-استخدام-بیمه-آتیه-سازان-حافظ.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10233-استخدام-بیمه-آتیه-سازان-حافظ.html

                        شرکت معتبر بیمه ای آتیه سازان حافظ ( سلامت ایرانیان) جهت تکمیل کادر خود از فارغ التحصیلان رشته های حسابداری، صنایع و مدیریت در سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید.

                         

                        علاقه مندان می توانند حداکثر تا پایان آبان ماه نسبت به ثبت نام و درج مشخصات خود در سایت زیر در قسمت درخواست همکاری اقدام نمایند.

                        فرم تقاضای همکاری با شرکت آتیه سازان حافظ

                        • استخدام
                        • بیمه
                        • آتیه سازان حافظ
                        • نیروی کار
                        • ثبت نام
                        • سراسری
                         ]]>
                         hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Thu, 13 Nov 2014 13:38:13 +0330
                         استخدام مدرس حق التدریس در استان آذربایجان غربی http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10070-استخدام-مدرس-حق-التدریس-در-استان-آذربایجان-غربی.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10070-استخدام-مدرس-حق-التدریس-در-استان-آذربایجان-غربی.html

                         موسسه آموزشی فناوری های نوین طرف قرار داد با سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی برای تدریس در مدارس سراسر استان بصورت حق التدریسی مربی می پذیرد.

                          

                         اولین موسسه آموزشی فناوری های نوین فعال در زمینه های رباتیک، هوافضا، نجوم، آزمایشگاه شیمی، زیست شناسی (تشریح و جراحی) طرف قرار داد با سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی برای تدریس در مدارس سراسر استان بصورت حق التدریسی مربی می پذیرد.

                         مدرک تحصیلی مورد نیازجنسیتمحدوده سنیرشته های مورد نیاز
                         فوق دیپلم و بالاتر زن و مرد ۲۲ – ۲۸ سال نرم افزار ، کامپیوتر، الکترونیک، شیمی، مکانیک و رشته های مرتبط….

                         نکته مهم : افراد دارای سابقه تدریس در اولویت میباشند.

                         متقاضیان محترم رزومه خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز یک شنبه ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۳ به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره گزینش موسسه نادکو آقای بابایی یا آقای باقری تماس حاصل نمایید.

                         نکته مهم : متقاضیان محترم جهت ارسال رزومه خود حتما از فایل رزومه موجود در همین آگهی استفاده نمایید:

                         فرم درخواست همکاری شرکت نادکو

                         تاریخ انقضا آگهی : ۹۳/۰۸/۲۵

                         آدرس ایمیل: nadco148@gmail.com

                         تلفن: 04435233090

                         • استخدام
                         • مدرس
                         • حق التدریس
                         • استان
                         • آذربایجان غربی
                         • نادکو
                          ]]>
                          hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Thu, 06 Nov 2014 11:10:57 +0330
                          اعلام شرایط جدید جذب نیروهای شرکتی و قراردادی http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10021-اعلام-شرایط-جدید-جذب-نیروهای-شرکتی-و-قراردادی.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/10021-اعلام-شرایط-جدید-جذب-نیروهای-شرکتی-و-قراردادی.html

                          رئیس دیوان عدالت اداری با اعلام جزئیات رای جدید هیئت عمومی این دیوان درباره تعیین تکلیف نیروهای شرکتی گفت: بر اساس قانون دستگاه های دولتی، استخدام یا باید به صورت رسمی و یا پیمانی باشد.

                           

                          به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری با تاکید بر اینکه دولت باید وضعیت نیروهای شرکتی را مشخص کند، گفت: به موجب قانون هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، وضعیت نیروهای شرکتی در دستگاه های دولتی باید مشخص شود.

                          رئیس دیوان عدالت اداریاظهارداشت: طبق ماده 32 قانون مدیریت خدمات کشوری، دستگاه های دولتی می توانند با اجازه مدیریت تا 10 درصد از پُست های خود را از نیروهایی که مورد نیاز است به صورت قراردادی یا به صورت کار معین به کار گیرند.

                          منتظری ادامه داد: برخی از دستگاه ها تعدادی نیروهای شرکتی دارند که آنان را در پُست های قراردادی به کار می گرفتند، این افراد شکایت و تقاضای تبدیل وضعیت کرده بودند که در این خصوص بررسی ها در شعب دیوان صورت گرفت.

                          وی افزود: شعب در مواجهه با این شکایات دو نوع رای صادر کرده بود، برخی از شعب شکایت افراد را رد کردند اما برخی دیگر از شعب شکایت ها را وارد دانسته بودند.

                          منتظری با بیان اینکه این موضوع به موجب قانون در هیئت عمومی دیوان عدالت اداری مطرح و بررسی و منجر به صدور رای شد گفت: خلاصه رای به این قرار است که اگر چنانچه این نیروهای شرکتی در پُست های قراردادی در دستگاه ها به کار گرفته شده اند و دیگر نیازی به آنان ندارند قرارداد آنان منتفی است و اینها را از کار بر کنار کنند و اگر چنانچه مورد نیازشان است در قالب همان تبصره ماده 32 در حدی که قانون اجازه داده باید با آنان قرارداد ببندند.

                          وی ادامه داد: قراردادها باید به مدت یکسال باشد و افراد به مدت یکسال به کار گرفته شوند. رئیس دیوان عدالت اداری افزود: نهایتا با این دو شرط یکی اینکه نیاز داشته باشند و این نیاز در قالب تبصره ماده 32 باشد و دوم اینکه این استخدام رسمی و پیمانی نخواهد بود و صرفا یک استخدام قراردادی است و حداکثر مدت زمان آن به موجب قانون یکسال است و اگر دستگاه ها احیانا رفع نیاز شدند، قرارداد را منتفی خواهند کرد و باید عذر آنان را بخواهند.

                          رئیس دیوان عدالت اداری درباره شکایت های واصله به شعب دیوان بیان داشت: شکایت هایی پیش از این به دیوان آمده بود و باز هم می آید و شعب نیز طبق رای هیئت عمومی باید رای صادر کنند و هر دستگاهی باید وضعیت افراد را روشن کند، اگر نیاز دارد در قالب تبصره ماده 32 به کار بگیرد و اگر نیاز ندارد باید عذر آنان را بخواهد.

                          • اعلام
                          • شرایط
                          • جدید
                          • جذب
                          • استخدام
                          • نیروهای شرکتی
                          • قراردادی
                           ]]>
                           hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Sun, 02 Nov 2014 12:30:07 +0330
                           استخدام بانک دی در سال ۹۳ http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/9973-استخدام-بانک-دی-در-سال-۹۳.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/9973-استخدام-بانک-دی-در-سال-۹۳.html

                           بانک دی در راستای تأمین سرمایه انسانی ارزش آفرین، از میان جوانانِ ارزشمند و پر افتخار میهن اسلامی مبتنی بر مدل شایستگی و پس از کسب موفقیت در مراحل مختلف (آزمون، مصاحبه، گزینش و معاینات پزشکی) به صورت قراردادی (مشمول قانون کار) دعوت به همکاری می نماید.

                            

                           الف) شرایط عمومی

                           • تابعیت ایران و متعهد و ملتزم به نظام جمهوری اسلامی ایران.
                           • اعتقاد به دین مبین اسلام.
                           • عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردد)، همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی .
                           • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
                           • توانایی جسمانی و روانی لازم (با تأیید پزشک معتمد بانک).
                           • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی به استثنای معافیت پزشکی. (مخصوص آقایان)
                           • عدم اشتغال و یا نداشتن هرگونه تعهد خدمتی به سازمان ها ، نهادها ، مراکز آموزشی و مؤسسات دولتی و وغیر دولتی و نداشتن ممنوعیت استخدام .

                           ب ) شرایط سنی – تحصیلات:

                           · لیــسـانس : حداقل سن ۲۱سال ، حداکثر سن ۲۸ سال , حداقل معدل ۱۴ چهارده
                           · فوق لیسانس: حداقل سن ۲۳سال ، حداکثر سن۳۲ سال , حداقل معدل ۱۴ چهارده

                           تنصره : داوطلبین همکاری بازنشسته و یا دارای سابقه کار مدیریتی داشتن حداکثر ۵۵ سال سن و داوطبین دارای تجربه کار مرتبط بانکی حداکثر سن به شرط احراز شرایط در مصاحبه تخصصی ۳۵ سال میباشد.
                           · خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران در شرایط یکسان در قیاس با سایر متقاضیان ، از اولویت برخوردار می باشند.
                           در صورت ارائه مدارک معتبر توسط افراد خانواده معظم ( شهدا، جانبازان،آزادگان ومفقودالاثرها) حداکثربه میزان ۵ سال به شرط سنی اضافه خواهد شد.
                           داوطلب بومی: بومی به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:
                           o الف : محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.
                           o ب: حداقل چهارسال را بهمراه خانواده خود در استان مورد تقاضای همکاری ، سکونت داشته باشد. تایید میزان سنوات سکونت براساس محل صدور شناسنامه ، محل اخذ مدرک تحصیلی ، محل انجام خدمت وظیفه و تایید نهایی کارشناسان بانک ، صورت می گیرد.

                           ب) مدارک موردنیاز:

                           • بارگذاری عکس ۴*۳ تمام رخ جدید با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۰۰kb در سایت بانک
                           • بارگزاری تصویر مدرک تحصیلی
                           • بارگزاری گپی شناسنامه
                           • بارگزاری کپی کارت ملی

                           ج) ضوابط لازم برای ثبت نام:

                           داوطلبان عزیز می بایست پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط همکاری (در صورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.
                           کلیه متقاضیان جهت اطلاع از نحوه رسیدگی به درخواست و انجام بقیه مراحل با مراجعه به سایت در قسمت پیگیری می توانند مراحل بعدی را رصد نمایند .
                           تبصره:
                           ثبت نام صرفاً از طریق سایت بانک دی و با مراجعه به گزینه دعوت به همکاری صورت می پذیرد بنابر این به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و یا مراجعه حضوری ، هیچگونه ترتیب اثری داده نشده و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.
                           پذیرفته شدگان نهایی از طریق سایت و ایمیل اطلاع رسانی خواهند شد .
                           · کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و بارگذاری عکس و کلیه مدارک خواسته شده در فرم ثبت نام و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و کد رهگیری مربوطه را جهت قرار گرفتن در مسیر مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

                           د) نکات مهم:

                           چنانچه متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در مقطع تحصیلی پایین تر در آزمون شرکت نماید از همکاری و اشتغال وی در هر مرحله ، ممانعت بعمل خواهد آمد.
                           از پذیرفته شدگان تعهد خدمتی اخذ می گردد.
                           صرفاً فارغ التحصیلان رشته های مشخص شده در جدول رشته های مورد نیاز با گرایشهای ذکر شده می توانند در آزمون شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها وگرایش ها امکان پذیر نمی باشد.
                           ثبت نام و شرکت در آزمون هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی نماید.
                           در صورتیکه خلاف هر یک از موارد مندرج در فرم همکاری در مورد هر یک از داوطلبان به اثبات برسد ، از همکاری و اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل آمده و برابر ضوابط قانونی با وی برخورد خواهد شد .
                           مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد.
                           در صورت قبولی در آزمون ، به مدارک ارائه شده فاقد معدل کل و یا گواهی های صادره از سوی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی که مبین گذراندن تعداد واحدهای مقاطع تحصیلی و یا ریز نمرات و یا برگ تسویه حساب باشد تحت هیچ عنوان ترتیب اثر داده نشده و قبولی داوطلب از درجه اعتبار ساقط میشود .

                           ه) مواد آزمون:
                           آزمون بصورت تستی از طریق سیستم بوده و شامل موارد ذیل میباشد :۱) معارف اسلامی (عقاید – احکام – اخلاق). ۲) هوش. ۳) شخصیت. ۴) علوم بانکی واقتصادی ۵) علوم رایانه ای در حد ICDL پیشرفته .

                           لینک ثبت نام بانک دی

                           • استخدام
                           • بانک دی
                           • 93
                           • اشتغال
                           • تحصیلات
                           • آزمون
                           • جوانان
                            ]]>
                            hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Thu, 30 Oct 2014 13:28:09 +0330
                            جزئیات دستورالعمل جدید استخدام در دولت http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/9943-جزئیات-دستورالعمل-جدید-استخدام-در-دولت.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/9943-جزئیات-دستورالعمل-جدید-استخدام-در-دولت.html

                             

                             

                            جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با اعلام جزییات جدید دستورالعمل استخدام در دستگاه های دولتی و همچنین تشریح دستورالعمل نحوه جذب و استخدام در دستگاه های اجرایی، اعلام کرد: استخدام های رسمی و پیمانی فقط ازطریق نشر آگهی، امتحان عمومی و اختصاصی و مصاحبه انجام می شود.

                             

                            به گزارش خبرگزاری مهر، محمود عسکری آزاد گفت: معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری عهده دار برگزاری آزمون استخدامی است وهر سال در دو مقطع 6 ماهه در اردیبهشت و آبان این آزمون را برگزار می کند.

                            جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی افزود: آیین نامه جدید، فرآیند استخدام را شفاف و ساده سازی کرده و از تکرار آزمون استخدامی جلوگیری کرده، هرچند برای افراد بومی و ساکن در مناطق محروم مزیت هایی در نظر گرفته شده است.

                            وی اضافه کرد: با توجه به سوال متقاضیان استخدام در دستگاههای اجرایی و تکلیف مقام معظم رهبری در خصوص استخدام براساس عدالت و با استناد به قانون مدیریت خدمات کشوری، آیین نامه را به تصویب شورای توسعه مدیریت رساندیم که به دستگاه ها ابلاغ شده است.

                            عسکری آزاد افزود: در چارچوب جدید پیش بینی شده که معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی عهده دار این کار باشد و هر سال در دو مقطع 6 ماهه در اردیبهشت و آبان ماه آزمون استخدامی برگزار کند.

                            وی گفت: هر سال براساس مجوزهایی که به دستگاهها داده می شود، متناسب با مشاغل و محل جغرافیایی میزان استخدام هایی که می خواهد صورت گیرد از طریق سامانه الکترونیکی به اطلاع عموم مردم می رسد. در این مدت نیازهای استخدامی، مشخص و اعتبارسنجی و امتحانات در دو مرحله انجام می شود.

                            جانشین معاونت توسعه مدیریت سرمایه انسانی گفت: افراد سه فرصت براساس یک مرحله آزمون در اختیار دارند و شاید متقاضی در مرحله اول استخدام شود، در غیر این صورت همان آزمون برای دو سال اعتبار دارد و بنا به نیاز دستگاهی استخدام می شود و نیاز به امتحان مجدد ندارد. متقاضی استخدام با یک امتحان تا مدت دو سال شانس پذیرش در یک دستگاه دولتی را دارد.

                            عسکری آزاد گفت: همچنین برای راحتی متقاضیان یک خوشه شغلی در نظر گرفته می شود که فرد می تواند در آن خوشه شغلی امتحان دهد. بطور مثال یک فرد در خوشه رشته های مدیریت، حسابداری و کشاورزی متناسب با شغل پیشنهادی در آزمون شرکت کرده که در صورت قبولی در دستگاه مورد نظر پذیرفته می شود. افراد نیاز نیست برای هر دستگاه در امتحانات مکرر شرکت کنند.

                            وی تشریح کرد: استخدام افراد بومی و کسانی که در شهرستان ها متولد شده اند یا حداقل 4 سال در آن شهرستان اقامت داشته اند یا فرزندان کارمندانی که پدرشان در آن منطقه خدمت می کنند، از دیگر مزیتهای پیش بینی شده در دستورالعمل نحوه جذب و استخدام در دستگاه های اجرایی است.

                            عسکری آزاد گفت: ضریب نمره امتحان افراد بومی یک و چهاردهم است و 40 درصد به آنها امتیاز داده می شود و اگر در سطح استان بخواهند استخدام شوند، ضریب امتحان آنها 1.2 است.

                            وی افزود: در برخی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته متناسب با درخواست دستگاه ها تا 100 درصد افراد بومی جذب می شوند و افراد در همان جا استخدام و خدمت می کنند و مشکل جذب نیرو در این مناطق رفع می شود.

                            جانشین معاونت توسعه مدیریت سرمایه انسانی گفت: امتحانات شامل مراحل عمومی و تخصصی و دروس عمومی نیز شامل ادبیات فارسی، هوش و انگلیسی است. نمره دروس عمومی 40 درصد و دروس تخصصی 60 درصد آزمون را تشکیل می دهد. مرحله بعد از امتحان، مصاحبه تخصصی و مصاحبه تشخیص مباحث رفتاری و سپس مرحله گزینش و بعد از آن هم استخدام فرد در دستگاه دولتی است.

                            عسکری آزاد گفت: دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی دستگاه های دولتی در جلسه چهارشنبه شورای عالی اداری بطور کامل و قطعی تصویب و ابلاغ می شود، تا منابع انسانی ساماندهی شود. اکنون مدارک تحصیلی و تخصص افراد با نیاز دستگاه های اجرایی متناسب نیست.

                            وی گفت: از طرفی برخی دستگاه ها، نیروی مازاد و برخی کمبود دارند و در برخی مناطق و مشاغل نیز مازاد و کمبود وجود دارد. آیین نامه مربوطه را معاونت توسعه تنظیم و به شورای عالی اداری ارجاع و برای تصویب ارائه کرده است تا برنامه ریزی نیروی انسانی ساماندهی شود.

                            عسکری افزود: براساس دستورالعمل جدید، نیاز نیروی انسانی دستگاهها، رشته و سطوح وضع فعلی و نیروی مازاد؛ مشخص و اجازه جابجایی داده می شود. در صورت کمبود نیرو در دستگاهی از طریق مکانیزم استخدام، نیروها تامین و در فرآیند سه ساله نیروی انسانی ساماندهی میشود.

                            وی افزود: سال های گذشته برخی دستگاه ها تعداد استخدام در سطح دیپلم و پایین تر داشته اند و برخی دستگاه ها در سطوح ستادی شان بیش از 50 درصد مازاد نیرو دارند و از طرف دیگر نیازهای تخصصی دستگاه ها برآورده نشده است.

                            عسکری آزاد گفت: این استخدام ها براساس مجوزهای موردی یا برخی مجوزها بوده که بعدا مجلس آنرا لغو کرده اما استخدام آن صورت گرفته است. به هر حال در دو برنامه چهارم و پنجم نزدیک به 894 هزار نفر نیرو به کار گرفته شده که برخی شرایط احراز برای این مشاغل را نداشته اند.

                            این مقام مسئول گفت: کل کارکنان شامل نظامی، کشوری و لشکری و نهادها 3 میلیون و 960 هزار نفر هستند که از این میزان، مجموع نیروی سازمان و دستگاهها و نهادهای دولتی 2 میلیون و 300 هزار نفر هستند.

                            وی افزود: در برنامه های چهارم و پنجم حدود 900 هزار استخدام داشتیم و حدود 600 هزار نفر از خدمت خارج یا بازنشسته شده یا خروج خدمت طبیعی داشته اند. با این حساب قدر مطلق استخدام ها نسبت به خروجی ها حدود 300 هزار نفر یعنی 14 درصد است.

                            عسکری آزاد با بیان اینکه طبق قانون باید 5 درصد از شاغلان دولتی کم می کردیم که متاسفانه نه تنها در دو برنامه کم نشده که 14 درصد هم اضافه شده است، افزود: دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی تشخیص می دهد، چقدر نیروی متناسب با مشاغل نیاز داریم و برای مازادها تغییر و جابجایی احتمالی پیش بینی شده است.

                            وی افزود: برخی از فعالیتهای تصدی گری نیز به بخش خصوصی واگذار می شود و توسعه فعالیت نداریم که راهی برای چابک سازی دولت است. بحث کاهش بیشتر کارکنان دستگاه ها عمدتا طبیعی است و سالانه حدود 50 هزار نفر بازنشسته و از خدمت خارج می شوند.

                            جانشین معاونت توسعه مدیریت سرمایه انسانی اضافه کرد: پیش بینی شده استخدام ها محدود شود و میزان استخدام در مقابل خروجی ها 12 هزار نفردر سال است. همچنین واحدهایی به بخش خصوصی واگذار می شوند و کارکنان در همان واحدها بشکل غیردولتی می توانند ادامه خدمت دهند.

                            • جزئیات
                            • دستورالعمل
                            • جدید
                            • استخدام
                            • دولت
                            • اشتغال
                             ]]>
                             hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Tue, 28 Oct 2014 20:03:57 +0330
                             استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/9857-استخدام-بنیاد-مسکن-انقلاب-اسلامی-ایران.html http://hamavanews.com/index.php/eqtesadi/estekhdam/item/9857-استخدام-بنیاد-مسکن-انقلاب-اسلامی-ایران.html

                             بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور تأمین نیروی انسانی متخصص و فنی (کارشناس مکانیک) در استانهای تهران ، آذربایجان غربی ، البرز، مازنـدران و چهارمحال و بختیـاری از طریق برگزاری آزمون کتبـی و مصاحبه حضـوری از افـراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

                              

                             بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور تأمین نیروی انسانی متخصص و فنی (کارشناس مکانیک) در استانهای تهران ، آذربایجان غربی ، البرز، مازنـدران و چهارمحال و بختیـاری از طریق برگزاری آزمون کتبـی و مصاحبه حضـوری از افـراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

                             ۱. شرایط عمومی

                             ۱.۱. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

                             ۲.۱. دارابودن حداقل معدل کل ۱۵ برای دانشگاه های دولتی و ۱۶ برای دانشگاه آزاد

                             ۳.۱. داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت (به استثناء معافیت پزشکی)

                             ۴.۱. دارابودن حداقل ۴ سال سابقه کار مرتبط با تائید بیمه

                             ۵.۱. حداکثر سن ۳۵ سال

                             ۶.۱. جنسیت مرد

                             ۲.شرایط اختصاصی

                             ۱.۲. رشته تحصیلی : مهندسی مکانیک _ مهندسی ماشین آلات _ مهندسی فناوری مکانیک

                             ۲.۲. گرایش : مکانیک ( سیالات _ جامدات ) _ ماشین آلات ( راهسـازی و راهداری )

                             ۳.۲. مهارت ها :

                             ۱.۳.۲. آشنایی کامل با ماشین آلات راهسازی

                             ۱.۳.۲. توانمندی جسمی وتخصصی لازم

                             جهت فعالیت عملی درزمینه نگهداری وتعمیرات ماشین‌آلات راهسازی

                             ۳.۳.۲. تسلط بر نرم افزارهای عمومی و نرم افزارهای تخصصی حوزه نت

                             ۴.۳.۲. توانمندی در برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه

                             ۵.۳.۲. قدرت تحلیل در مباحث نگهداری و تعمیرات

                             ۳.مدارک مورد نیاز

                             ۱.۳. عکس ۳*۴ با حجم کمتر از ۴۰ کیلو بایت با فرمت استاندارد JPG

                             ۲.۳. تصویر صفحه اول ودوم شناسنامه، کارت ملی،کارت پایان خدمت ومدرک تحصیلی باحجم کمتر از ۸۰ کیلوبایت

                             ۳.۳. مدارک ایثارگری

                             ۴.۳. تائیدیه سابقه بیمه از تأمین اجتماعی

                             ۵.۳. رزومه شغلی و تحصیلی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت با ذکر شماره تلفن تماس و آدرس

                             متقاضیان شرکت در آزمون می‌بایست مدارک خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانـی Edari@bonyadmaskan.ir
                             تا تاریخ ۵/۸/۱۳۹۳ ارسال نمایند.
                             درصورت بروز مشکل با شماره تلفن ۸۸۹۵۲۴۱۵ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

                             توجه: بدیهی است افراد واجد شرایطی که در فراخوان قبلی مبادرت به ارسال مدارک نموده اند، نیاز به ارسال مجدد مدارک نمی باشد.

                             • استخدام
                             • بنیاد مسکن
                             • انقلاب اسلامی
                             • ایران
                             • اشتغال
                             • نیروی کار
                              ]]>
                              hamava82@yahoo.com (سجاد نیکنام) استخدام Sat, 25 Oct 2014 13:21:02 +0330