آذربایجان غربی

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 100 میلیون تومان

  • سه شنبه, تیر 09 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

امسال تسهیلات اشتغالزایی به طور گسترده‌تر و تا سقف 100 میلیون تومان پرداخت می‌شود.

قائم مقام معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ه) کشور گفت: امسال تسهیلات اشتغالزایی به طور گسترده‌تر و تا سقف 100 میلیون تومان پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار هم آوا به نقل از ایسنا، رزمجو با حضور در سومین جشن رمضان و نمایشگاه عرضه توانمندی‌های مددجویان کمیته‌امداد گیلان با بیان اینکه تا سال گذشته طرح‌های اشتغال در سه سطح کارانگیزی، توان‌افزایی و خودکفایی صورت می‌گرفت، افزود: امیدواریم 100 درصد اعتبارات امسال جذب شود.

وی از اختصاص 100 میلیارد تومان برای اشتغالزایی خانواده‌های تحت پوشش کمیته‌امداد در گیلان خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با تلاش‌هایی که مجموعه امدادگران کمیته‌امداد گیلان و همچنین تعامل خوب بانک‌های عامل استان انتظار می‌رود که 100 درصد این اعتبارات جذب شود.

رزمجو یکی از ویژگی‌های مدل اشتغالزایی در کمیته‌امداد را بحث نظارت بر طرح‌ها عنوان کرد و گفت: طرح‌های ایجاد شده از سوی مددجویان تا 5 سال مورد نظارت فنی کارشناسان قرار می‌گیرد و حداقل بین 50 تا 60 روز یکبار بازدید از طرح‌ها صورت گرفته و این امر به ایجاد اشتغال پایدار با کیفیت و استانداردهای روز کمک می‌کند.

قائم مقام معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته‌امداد کشور با اشاره به اینکه در سال، 105 میلیون بازدید از طرح‌های اشتغال مددجویان صورت می‌گیرد، تصریح کرد: 384 هزار نفر از مددجویان کمیته‌امداد نیز طی سال گذشته از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای بهره‌مند شده‌اند.

وی همچنین به ارائه تسهیلات یک هزار و 300 میلیارد تومانی در بحث اشتغالزایی مددجویان طی سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: سال گذشته 30 هزار کاریابی نیز برای مددجویان این نهاد صورت گرفت.

قائم مقام معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته‌امداد کشور از غرفه‌های توانمندی‌های مددجویان گیلان نیز بازدید و برگزاری نمایشگاه را مطلوب ارزیابی کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استخدام

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها