آذربایجان غربی

نامه جمعی از معلمان آزاد خطاب به وزیر آموزش و پرورش

  • چهارشنبه, آبان 10 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جمعی از معلمان آزاد در نامه‌ای سرگشاده خطاب به وزیر آموزش و پرورش، ضمن بیان مشکلات خود، خواستار رسیدگی به اوضاع شدند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، در این نامه آمده‌است:

معلم، معلم است حال چه در بخش خصوصی کار کند و چه در بخش دولتی. کار ما معلمان در بخش خصوصی نباید دستاویز و بهانه‌ای برای این باشد که ظلمی همه جانبه بر ما روا شود. چه می دانستیم که کار در مدارس غیر دولتی آینده ای دارد یا خیر ؟!

نیروهای آزاد شاغل در مدارس غیردولتی با موسسین مدرسه غیردولتی قرارداد می بندند، اما مگر همین مدارس غیردولتی زیر نظر آموزش و پرورش کار نمی‌کنند؛ مگر موسسان همین مدارس از فرهنگیان رسمی نیستند؟! مگر به امر و دستور آموزش و پرورش تعدادی از فرهنگیان رسمی در این مدارس تدریس نمی‌کنند؟!

مگر کلیه ضوابط و بخش نامه های تدریس توسط ما نیروهای آزاد مو به مو اجرا نمی‌شود؟!مگر مدرک تحصیلی محصلان همین مدارس با مدرک محصلان دیگر مدارس یکی نیست؟! مگر همین دیپلمه های مدارس غیردولتی در شرایط کاملا مساوی با دیگر دیپلمه‌ها در کنکور شرکت نمی‌کنند؟!

چگونه می شود دم از کیفیت آموزش زد؛ اما نگاهی به نیروهای آزاد نینداخت؟چگونه ممکن است که از سواد و تجربه نیروهای مدارس غیردولتی به جهت آنکه نیروی آزاد هستند چشم‌پوشی کرد؟!

حال وقت آن رسیده ما نیروهای آزاد در مدارس غیردولتی را که بیش از دو دهه در حال خدمت رسانی به سیستم آموزش و پرورش هستیم، دریابید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در معلمان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها